הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
אחת המתלוננות נגד ראסל ברנד: "כפה עליי מין אוראלי"
טענות קשות הופנו נגד הקומיקאי הבריטי בתחקיר שבו הואשם באונס, תקיפה מינית והתעללות רגשית במערכות יחסים עם ארבע נשים בין השנים 2006 ל-2013 • אליס הייתה בת 16 כשלדבריה נפרד ממנה כשמצאה אותו במיטה עם אישה אחרת. גרושתו, הזמרת קייטי פרי, אמרה בעבר כי היא "יודעת את האמת" על בעלה לשעבר - ושומרת על שתיקה עד היום

ארבע נשים האשימו בסוף השבוע את הקומיקאי הבריטי ראסל ברנד באונס, תקיפה מינית והתעללות רגשית בין השנים 2006 ל-2013, אז היה בשיא הקריירה. בזמן שברנד מכחיש בתוקף את הטענות הקשות שהועלו נגדו בתחקיר משותף של "סאנדיי טיימס", "הטיימס" וערוץ 4 הבריטי, אליס (שם בדוי) אמרה כי הייתה בת 16 בלבד כשהכירה אותו והשניים פיתחו מערכת יחסים.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


בהתייחסותה לקשר הזוגי שלה עם ברנד, שנמשך על פניו שלושה חודשים, טענה אליס כי הוא הציע לה לשקר למשפחתה כדי שתוכל להמשיך לראות אותו, כשהיה בן 31 באותה העת. היא סיפרה כי מערכת היחסים ביניהם הייתה "מתעללת רגשית" ובאחת הפעמים הוא אף "כפה עליה מין אוראלי" וגרם לה להיחנק. הקשר הסתיים לדבריה לאחר שהוזמנה לביתו ומצאה אותו במיטה עם אישה אחרת. "כל כך כעסתי ואמרתי לו: 'למה שתעשה לי את זה? זה כל כך משפיל'". לפי הנטען, מערכת היחסים הסתיימה ואליס לא דיברה בפומבי על החוויה שלה עד היום.

המתלוננת החליטה להתבטא כעת משום שמאמינה כי הייתה צעירה מכדי להיות מסוגלת להסכים למערכת יחסים אינטימית עם אדם מבוגר. היא גם מעוניינת שהחוק ישונה על מנת להגן על קורבנות קטינים והוסיפה כי אמה מרגישה שהיא אכזבה אותה. "לנערה בת 16 זה לא אמור להיות חוקי לקיים מערכת יחסים עם גבר בשנות ה-30 לחייו. צריך להיות משהו שיגן על הילדים", אמרה אליס.

הזמרת קייטי פרי, אשתו לשעבר של ברנד, אמרה לפני כעשור בריאיון למגזין ווג כי היא "יודעת את האמת" על הקומיקאי, אך "שומרת אותה נעולה בכספת ליום גשום". ההתבטאות המסתורית של פרי נאמרה לאחר שלדבריה ברנד ביקש ממנה להתגרש בהודעת טקסט. "הייתה לי אחריות רבה לכך שהקשר בינינו הסתיים, אבל אז גיליתי את האמת - שאני לא בהכרח יכולה לחשוף אותה משום שאני שומרת אותה נעולה בכספת ליום גשום. שחררתי מזה ואמרתי לעצמי שזה לא בגללי, זה מעבר לי, אז המשכתי הלאה". פרי סירבה לפרט מה שידעה לכאורה על ברנד עד היום, בעוד המעריצים שיערו באותה התקופה כי בן זוגה לשעבר קינא בה ובכוכבותה - שהאפילה על הקריירה שלו. בתקרית שלכאורה אירעה חודשים בודדים אחרי הפרידה מפרי, מתלוננת אחרת בשם נדיה טענה כי הוא אנס אותה בביתו בלוס אנג'לס.

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE