הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
אחרי שהסירה גידול סרטני: קלואי קרדשיאן חושפת שקע גדול בפניה
כמעט שנה חלפה מאז שקלואי קרדשיאן סיפרה שעברה ניתוח להסרת גידול סרטני מפניה. כעת, היא מדברת על תהליך ההחלמה הארוך - וחושפת את השקע הגדול שנוצר בלחי שלה בעקבות הפרוצדורה הלא פשוטה. "אני לא יכולה לדמיין מה יכול היה לקרות אם לא הייתי הולכת להיבדק אצל הרופא״

באוקטובר האחרון כוכבת הריאליטי קלואי קרדשיאן סיפרה שנאלצה לעבור ניתוח להסרת גידול סרטני בפניה. כעת, כמעט שנה אחרי, היא משתפת בחשבון האינסטגרם שלה את התהליך הקשה שעברה מאז - וחושפת צלקת ושקע שנוצרו לה בלחי בעקבות הוצאת הגידול. "לא שהחץ בתמונה דרוש כדי לראות את השקע הגדול בלחי שלי, אבל הוא נוצר בעקבות הסרת הגידול הסרטני שהיה לי", סיפרה. "אני לרגע לא מתלוננת, אני מעדיפה שקע בפניי מאשר להתמודד עם מלנומה. אני אסירת תודה לכל הרופאים שעזרו וממשיכים לעזור לי בתהליך הרפואי הזה". 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


קלואי שיתפה מספר תמונות שלה לפני הסרת גידול ואחריו, וגילתה שבימים אלה היא עוברת תהליך קוסמטי במטרה למלא את השקע שנוצר - כל זאת באמצעות הזרקות ופילרים. "חיכיתי יותר מתשעה חודשים כדי למלא אותו. סבלנות היא הכל. אני כל כך שמחה שהפנים שלי לאט לאט חוזרים לעצמם". 

הכוכבת בת ה-39 לא הפסיקה להודות לד"ר פישר, אחד מהמנתחים הפלסטיים הגדולים בהוליווד וחבר קרוב של משפחת קרדשיאן, שהיה אחראי להוצאת הגידול מפניה של קלואי - ועומל בימים אלה על החזרת המראה הקודם שלה. "המלאך שלי", קראה לו בפוסט. "לא רק שהוא הסיר את הגידול ודאג שנרפאתי לחלוטין מהסרטן, הוא גם עשה עבודה כזו טובה על הצלקת שלי, שהיום היא כל כך קטנה". 

עוד בפוסט קלואי פנתה למעל 300 מיליון העוקבים שלה - וביקשה להעלות את המודעות של כולם ללכת ולהיבדק מדי שונה. "מעולם לא דמיינתי שהשומה הקטנה הזו תהפוך לסרטן עור, ואני לא יכולה לדמיין מה יכול היה לקרות אילולא הייתי הולכת לרופא שיבדוק. תודה לאל ששמר עליי, ותודה לכל אחד שהיה חלק מהמסע הארוך הזה". 

בעונה האחרונה של "הקרדשיאנס", היא סיפרה מול המצלמות שהייתה בטוחה שמדובר רק בחצ'קון. "עשיתי ביופסיה, למרות שחשבתי שזה רק פצעון. מסתבר שזה לא. מדובר במלנומה, ולגילי זה מאוד נדיר - אפשר למות מזה. זה הרבה יותר רציני ממה שציפיתי". 

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE