הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
נעמי קמפבל חושפת: "ההתמכרות לסמים כמעט הרגה אותי"
היא הייתה אחת מדוגמניות העל הכי מצליחות של הנייניטיז, אבל ההתמכרות שלה לסמים ואלכוהול בשיא הקריירה כמעט "הרגה אותה", לדבריה. בריאיון חשוף קמפבל בת ה-53 חוזרת לימי התהילה שלה בשנות ה-90 ומספרת: "ניסיתי להדחיק את חרדת הנטישה שלי ואת טראומות הילדות. זה כמעט עלה לי בחיי"

נעמי קמפבל הייתה אחת מדוגמניות העל המצליחות ביותר של שנות ה-90. כעת, כשהיא בת 53 ואמא לילדה בת שנתיים, הדוגמנית הבריטית מדברת בפתיחות על הקשיים שחוותה בשיא הקריירה, על טראומות הילדות שלה - ועל ההתמכרויות שלה לסמים ואלכוהול, שלדבריה, כמעט הרגו אותה. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


בסרט דוקומנטרי שהתפרסם אמש העונה לשם "The Super Models" וכולל ריאיונות חושפניים עם כל דוגמניות הגדולות של שנות ה-80 וה-90, נעמי קמפבל מדברת על ההתמכרות שלה לסמים שכמעט וגבתה את חייה בשיא הקריירה שלה באמצע שנות ה-90. היא מספרת שהעדיפה לפנות לשימוש בקוקאין כדי להתמודד עם טראומות ילדות - וגם עם מותו של חברה הטוב, המעצב האיטלקי ג'יאני ורסאצ'ה, שנרצח מחוץ לביתו במיאמי ב-1997. 

"ניסיתי להדחיק את האבל. התמכרויות הן שטויות, ממש. אתה חושב לעצמך שאולי זה ירפא את הכאב, אבל זה לא. זה יכול לגרום לפחד וחרדה כאלה גדולים", הודתה קמפבל. על ורסאצ'ה היא מספרת: "הוא היה מאוד רגיש אליי, ודחף אותי לצאת ולהתקדם - גם כשלא האמנתי בעצמי. כשהוא מת, היגון היה מאוד גדול". 

קמפבל נאבקה עם התמכרות לסמים במשך חמש שנים - והשיא, או השפל אם תרצו, הגיע כשהיא התמוטטה באמצע צילומים ב-1999. היא מספרת שהתקרית המפחידה הזו "הייתה קריאת ההשכמה" שהייתה צריכה על מנת להיכנס למוסד גמילה. "זה היה הדבר היחיד והטוב שיכולתי לעשות עבורי באותו הזמן. לפני כן הרגתי את עצמי, וזה היה מאוד כואב".  

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE