הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
זמן קצר לאחר שהתרגשו: סופי טרנר תובעת את ג׳ו ג׳ונאס
סופי טרנר תובעת את בעלה בנפרד, הזמר ג'ו ג'ונאס, להחזיר את בנותיהם לאנגליה. "הדרכונים של הבנות אצל ג'ו, הוא מסרב להחזיר אותם", מסר מקורב לזוג הכוכבים

סופי טרנר תובעת את ג'ו ג'ונאס ודורשת ממנו להחזיר את שתי בנותיהם לאנגליה, כך פורסם הערב (ה') באתרים מעבר לים. על פי הדיווחים, טרנר הגישה את התביעה לבית המשפט במנהטן מוקדם יותר היום במטרה "להבטיח את חזרתן המיידית של בנותיה לאנגליה". בנוסף טוענת טרנר כי השניים סיכמו בדצמבר 2022, במהלך חג המולד, שהם יהפכו את ביתם שבאנגליה ל"ביתם הנצחי" וזו הסיבה שהעמידו למכירה את האחוזה שבמיאמי. "שני הצדדים היו נרגשים לקראת המעבר לאנגליה ואף החלו לחפש בתי ספר לבתם הבכורה ווילה", נכתב במסמכים. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


למרות זאת, ג'ונאס יצא לסיבוב הופעות יחד עם אחיו, ועל פי מקורות יודעי דבר טרנר הסכימה "בהיסוס" לכך שבנותיהם ייצאו למסע יחד עם ג'ונאס, זאת מאחר ולוח הזמנים שלו היה פנוי יותר משל טרנר, שבימים אלה מצטלמת למיני סדרה "ג'ואן".

לאחר בשורת הגירושים החלו לצוץ שלל שמועות בנוסע לסיבה שהובילה לכך. מצידו של ג'ונאס טענו כי הזמר התקשה להתמודד עם אורח החיים הבלייני של טרנר, ואילו מצידה של טרנר נמסר ההפך - שג'ונאס מרבה לצאת ולבלות ואף מכריח אותה להצטרף. כעת חשף אתר Page Six כי מה שהוביל לפרידה היה ויכוח שפרץ בין השניים ב-15 באוגוסט, יום הולדתו של ג'ונאס. עוד נחשף כי טרנר גילתה על הפרידה והגירושים דרך התקשורת.

טרנר טרם הגיבה לבקשת הגירושים של בעלה בנפרד, אך כעת היא מאשימה אותו בהעלמת הדרכונים של בנותיהם. "לאב יש את הדרכונים של הבנות, הוא מסרב להחזיר את הדרכונים לאם ומסרב לשלוח את הבנות לאנגליה". נציגיהם של טרנר וג'ונאס לא הגיבו לדברים בשלב זה.

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE