הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
לאחר שעברה ניתוח דרמטי: מצבה של קורטני קרדשיאן נחשף
כוכבת הריאליטי שעברה לאחרונה ניתוח פולשני בחודשי הריון מתקדמים להצלת חיי העובר שהיא נושאת בבטנה, מתאוששת בביתה בזמן שבעלה טראוויס ברקר ממשיך בסיבוב ההופעות עם להקת Blink182

הריון יכול להיות זמן קסום ומרגש, אך זה לא אומר שהוא לא כולל בו סיכונים, כמו שגילתה כוכבת הריאליטי קורטני קרדשיאן בתחילת החודש, אחרי שהיא התאשפזה ונאלצה לעבור ניתוח תוך רחמי בעובר שלה.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


מקור מקורב אל הכוכבת חושף את מצבה אחרי הפרוצדורה: "היא במצב הרבה יותר טוב מאז הניתוח. טראוויס מתקשר אליה כל הזמן כדי לבדוק אם היא בסדר", סיפר המקור על בעלה של הבכורה לבית קרדשיאן, טראוויס ברקר, שנאלץ להשאיר את אשתו בבית לצורך סיבוב ההופעות של הלהקה בה הוא מתופף, Blink-182.

"הוא לא יכול לחכות להיות איתה בבית והוא כל כך אסיר תודה על זה שהיא בסדר ושהתינוק שעתיד להיוולד בריא. קורטני כרגע מתמקדת בלקחת זמן לעצמה ולטיפול בגוף שלה. כולם במשפחה מרגישים טוב".

מוקדם יותר החודש, קרדשיאן וברקר צולמו מחוץ לבית חולים בלוס אנג'לס. אחרי מספר ימים של שמועות וספקולציות, כוכבת הריאליטי כתבה בחשבון האינסטגרם שלה מה עבר עליה באותם ימים מתוחים: "עברתי שלושה הריונות קלים בעבר ולא הייתי מוכנה לפחד שכרוך בניתוח עובר בתוך הרחם. אדם שלא התמודד עם סיטואציה דומה לא יוכל להבין את תחושת הפחד. יש לי הבנה וכבוד חדשים לאמהות שהיו צריכות להילחם על העוברים שלהן תוך כדי הריון".

38% לא
62% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE