הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
נדל"ן: עכשיו זה רשמי - "פלורידה אין - ניו יורק אאוט", מדינת הסאנשיין עקפה את האמפייר סטייט בשווי הנכסים
תנופת הנדל"ן של פלורידה אף הזניקה את מיאמי לחמשת המטרופולינים המובילים המדורגים לפי שווי מלאי הדיור, כאשר בתי מגורים באזור המטרו שלה עלו בערכם ב-8.6% מאז יוני אשתקד.

פלורידה גברה על מדינת ניו יורק והפכה לשוק הדיור השני בעל הערך הגבוה בארצות הברית, על פי סקר.

מדינת הסאנשיין ראתה את ערכי הנכסים למגורים שלה מזנקים ב-160 מיליארד דולר החל מיוני 2022, על פי מחקר שנערך על ידי אתר הנדל"ן Zillow.

הביקוש לגור בפלורידה עלה מאז שיאי מגיפת הקורונה, שגרמה ליציאה המונית של תושבי המדינה הכחולה שמאסו במסים גבוהים, בעלייה בשיעורי הפשיעה ובמגבלות מכבידות שהשאירו עסקים ובתי ספר סגורים לפרקי זמן ממושכים. קליפורניה שמרה על מעמדה כשוק הנדל"ן למגורים היקר ביותר במדינה, אם כי ערך הנכסים שם ירד ב-3.3% מאז יוני אשתקד, על פי נתונים שצוטטו על ידי בלומברג ניוז.

בסך הכל, בתים בקליפורניה, המדינה המאוכלסת ביותר באמריקה, שווים בסך הכל כ-10.175 טריליון דולר.

טקסס (3.39 טריליון דולר), ניו ג'רזי (1.85 טריליון דולר), מסצ'וסטס (1.73 טריליון דולר), וושינגטון (1.7 טריליון דולר), פנסילבניה (1.56 טריליון דולר), צפון קרוליינה (1.4 טריליון דולר), ווירג'יניה (1.38 טריליון דולר) סוגרות את 10 המובילות.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


לפי Zillow, הערך הכולל של הדיור עלה ברחבי אמריקה ביותר מ-2.6 טריליון דולר בשנה האחרונה - למרות ריביות גבוהות והיצע מופחת בשוק.

תנופת הנדל"ן של פלורידה אף הזניקה את מיאמי לחמשת המטרופולינים המובילים המדורגים לפי שווי מלאי הדיור, כאשר בתי מגורים באזור המטרו שלה עלו בערכם ב-8.6% מאז יוני אשתקד.

שוק הנדל"ן של מיאמי נטו מוערך כעת באזור ה-1.27 טריליון דולר - מה שהופך אותה לאחת משמונה הערים עם מלאי דיור בשווי של יותר מ-1 טריליון דולר.

העיר ניו יורק שמרה על אחיזתה במקום הראשון. הנדל"ן בתפוח הגדול מוערך בכ-4.24 טריליון דולר - עלייה של 4.2% מאז יוני אשתקד.

ללוס אנג'לס יש את שוק הנדל"ן השני הכי יקר בהשוואה לערים אחרות כששווי הנכסים בה מוערך ב-3.71 טריליון דולר.

שוק הנדל"ן השלישי בעל הערך הגבוה ביותר הוא בסן פרנסיסקו, אם כי העיר ראתה את שווי הנכסים למגורים צונחים בכ-8.8% מאז השנה שעברה.

 

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE