הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
"אין יותר טוב מזה": הפוסט הדביק של לורן סאנצ'ז לג'ף בזוס
העיתונאית זוכת פרס האמי, לורן סנצ'אז, העלתה פוסט דביק נוסף שמוקדש כולו לאהבה הלא נגמרת שלה לבן זוגה, המיליארד ומייסד אמאזון, גף בזוס. איך הגיבו הגולשים?

שלב ירח הדבש בדרך כלל נמשך רק מספר חודשים, אבל אצל בני הזוג, העיתונאית זוכת פרס האמי לורן סאנצ'ז ומייסד אמזון, המיליארדר ג'ף בזוס, לא נראה שהוא עומד להיגמר בקרוב אפילו שהם יחד כבר חמש שנים.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים
היום העלתה סאנצ'ז פוסט מאוהב נוסף שמוקדש כולו למיליארדר: "אין דבר יותר טוב מלזכות לארוחת צהריים איתך בין פגישות", כתבה על תמונה שלהם עם הגב למצלמה כשהעיתונאית שמה את ידה בכיסו של בזוס בצורה שלא חלילה מסתירה את טבעת האירוסין הענקית שממוקמת על האצבע שלה.

גם הגולשים לא הצליחו לעמוד בהפגנת החיבה: "רק שני אייקונים, שהולכים ביחד... שום דבר מיוחד", כתבה מעריצה אחת. מעריצה נוספת ניצלה את הבמה למסר: "לכל המטומטמים שאומרים 'אף אחד לא ירצה אותך מגיל מסויים', הנה לורן סאנצ'ז עם הגבר העשיר בעולם, אל תתפשרו בנות", יותר העלבה ממחמאה אבל איך אומרים? הדרך לגיהינום רצופה בכוונות טובות.

כאמור זאת לא הפעם הראשונה שהעיתונאית זוכת האמי מקדישה פוסט שלהם לאהבתה לבזוס. בפעם הקודמת זכינו לקבל תמונה של המיליארד ביציאה ממקור מים כשגופו חטוב ורטוב, כמובן שסאנצ'ז לא עמדה בפיתוי שהוא בן זוגה, וכתבה: "זאת רק אני או שחם בחוץ?".

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE