הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
השמועות שמשגעות את הוליווד: מייגן מרקל מתכננת להוציא ספר זיכרונות משלה
העולם ובית המלוכה עוד לא נרגעו מספר הזיכרונות של הנסיך הארי שעורר סערה, וכעת לפי דיווחים חדשים גם מייגן מתכננת להוציא ספר זהה ולגולל בו את סיפור חייה. מומחים מזהירים כי אם מייגן אכן תוציא ספר כזה עם גילויים דומים על תקופתה בתוך משפחת המלוכה - ההשלכות עלולות להיות הרסניות עבורה ועבור בעלה

הפרויקט החדש של מייגן מרקל עלול להרוס לה את הקריירה ולנתק את הקשרים המשפחתיים של הארי לתמיד, כך טוען מומחה לבית המלוכה הבריטי הבוקר בשיחה עם מגזין ה-Mirror. הוא טען כי מרקל מתכננת ללכת בעקבות בעלה הנסיך הארי, כאשר על פי הדיווחים השחקנית לשעבר כותבת גם היא ספר זיכרונות נפיץ משלה. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


הדוכסית מסאסקס עדיין לא אישרה שום תוכניות לכתוב ספר שכזה, אך ההערכה היא שמרקל תלך בעקבות בעלה הנסיך הארי שהוציא את ספר הזיכרונות השערורייתי שלו Spare מוקדם יותר השנה. פרשן הבידור מארק בורדמן אמר שהשחקנית לשעבר תיצור "רב מכר שיפוצץ ברחבי העולם" אם תשחרר ספר זיכרונות, אבל אמר שזה לא יהיה ללא סיכון.

כשהארי הוציא את ספרו, הוא זכה לביקורות מעורבות. Spare הציג מספר טענות דרמטיות על משפחת המלוכה, כאשר הארי נפתח לגבי מותה של אמו הנסיכה דיאנה ויחסיו הרעועים עם אחיו הנסיך וויליאם. למרות שהוא שבר את שיא גינס לספר העיון הנמכר ביותר בכל הזמנים, מקורות טענו גם שהארי נודה על ידי משפחתו וחבריו בבריטניה לאחר יציאתו לאור. לטענתו של הפרשן, כדאי למייגן ללמוד מהתגובות על Spare ולהתנהל אחרת.

עם זאת, המומחה אמר כי המוציאים לאור בוודאי ילחצו על מייגן כי הם "ירצו רכילות עסיסית כדי להפוך את הספר למעניין יותר". הוא אמר שמייגן תישאל הרבה שאלות קשות בעת כתיבת ספרה, כמו: "איך צ'ארלס במציאות?". אך מארק גם הזהיר: "ברגע שהמידע הזה ייצא לדפוס - לא יהיה אפשר להחזיר את הגלגל לאחור, וזה עלול להיות צעד שובר קריירה". הוא גם הזהיר שזיכרונותיה של מייגן עלולים "להצית גל חדש של מחלוקת" בסכסוך שלה ושל הארי עם משפחת המלוכה.

כזכור, בני הזוג העלו סדרה של האשמות נגד הארמון בסדרת הדוקו שלהם בנטפליקס. בתוכנית, הארי פירט את התמוטטות מערכת היחסים שלו עם אחיו, הנסיך וויליאם, וטען שהוא השאיר אותו מבועת לאחר שצרח וצעק עליו במהלך פסגת סנדרינגהם. הארי גם טען שחברי ארמון קנסינגטון "שיקרו כדי להגן על אחי".

מארק אמר שהתוכנית חשפה "מידע שערורייתי" על תקופתם של הארי ומייגן במשפחת המלוכה והזהיר את הדוכסית מסאסקס מלחזור על הטענות. הוא הציע שהיא תצטרך לכתוב ספר זיכרונות ש"מראה אותה באור הטוב ביותר". בשיחה עם מגזין "New", הוא הוסיף כי "כל דבר שעתיד לעורר מתח או איבה או להעלות ויכוחים ישנים ייתפס כשלילי לא רק בעיני משפחת המלוכה, אלא גם בעיני הציבור".

100% לא
0% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE