הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
מתחם האאוטלט הפופולרי בקמריו נפל קורבן לתופעת הביזות המאורגנות: עשרות תיקים וארנקי גוצ'י נשדדו
בשלב זה לא ידוע שוויה של הסחורה הגנובה שנבזזה מסניף מותג היוקרה תוך דקות ספורות ובאופן שהפך לשגרה, הועמסה מיד לתוך רכבים שהמתינו בסמוך למקום

עשרות תיקים וארנקי יוקרה של גוצ'י נגנבו מחנות המותג במתחם האאוטלט בעיר קמריו שבמחוז ונטורה בדרום קליפורניה. 

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


על פי הודעת המשטרה, סמוך לשעה 7:40 בערב יום שישי שעבר, שישה רעולי פנים פרצו לחנות, בזזו ממנה את הפריטים ונמלטו לתוך מכוניות מרצדס וטסלה אשר המתינו להם בחוץ.

עוד מסרה המשטרה כי מדובר בחמישה גברים ואישה אחת אשר אחריהם מתנהלים כעת חיפושים נרחבים. בשלב זה לא ידוע שוויה של הסחורה שנגנבה. 

 

אירוע דומה התרחש לפני כחודש, אז לפחות תשעה רעולי פנים בזזו את מרכז הקניות פאשן סקוור בשכונת שרמן אוקס שבוואלי לוס אנג'לס.

כתוצאה מכך הוזעקו כוחות משטרה לסניף רשת מייסיס במקום ובתום חקירה ראשונית התברר כי השודדים נמלטו בשתי מכוניות, הראשונה מסוג הונדה אקורד עם לוחית הרישוי 8HQX809 והשניה מסוג פורד פיוז'ן עם לוחית הרישוי 8LDZ627.

עוד נמסר כי החשודים נראו לאחרונה נוסעים ברחוב וודמן בדרכם לכביש המהיר 101.

כזכור, בחודש שעבר הכריזה ראש עיריית לוס אנג'לס, קארן בס, על הקמת כוח משימה חדש שיאבק בתופעה.

במהלך מסיבת העיתונאים כשלצידה בכירי המשטרה העירונית, היא הסבירה כי פעילות הכוח כבר החלה יממה קודם לכן והצוות יכלול 22 חוקרים במשרה מלאה ממשרד השריף המחוזי כמו גם ממחלקות משטרת גלנדל, בורבנק, בוורלי הילס, סנטה מוניקה, משטרת הכבישים המהירים (CHP) וכן סוכנים פדרלים. 

בנוסף שובצו לכוח גם גופים משפטיים רשמיים כמו משרד התובע המחוזי, משרד התובע העירוני ומשרד התובע הכללי של מדינת קליפורניה. 

לדבריה אז, כוח המשימה צפוי לפעול מסביב לשעון לאורך כל ימות השבוע במטרה להגיב לכל אירוע בזמן אמת ועל מנת להשיג את מירב הראיות הדרושות עבור החוקרים. 

הצוות החדש הוקם על רקע תופעת הביזות המאורגנות ההמוניות שמטילות אימה ברחבי דרום קליפורניה. 

האירוע הראשון בחודש אוגוסט התרחש במרכז הקניות אמריקנה בגלנדל. פחות משבוע לאחר מכן, ביזה המונית אירעה במרכז הקניות טופנגה בוודלנד הילס וימים ספורים אחרי זה קרה אירוע דומה בחנות  'קסובי' (KSUBI) הממוקמת ברחוב לה בריאה.

ראש העיר הבטיחה כי מדיניות ה'שחרור בערבות באפס דולר' לא תמשיך עוד כנגד החשודים שיעצרו, אולם לפני מספר ימים נודע כי 2 חשודים באירוע באמריקנה שוחררו פחות מיממה לאחר מעצרם וממתינים לדיון המשפטי בעניינם בנחת בביתם.

מגמה זו עוררה ביקורת נוקבת מצד בכירי המשטרה בעיר בעבר ובהווה אשר טוענים כי החשודים שמשתחררים, חוזרים מהר מאוד לסורם.

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE