הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
"הנסיך הארי נואש לחזור לאנגליה אבל מייגן מונעת את זה ממנו"
השמועות סביב משבר ביחסים של הזוג המלכותי ממשיכים להציף את הביצה, כשהפעם מדובר ברצונו של הארי לחזור לאנגליה בזמן שנערת הגלגל לשעבר מטילה וטו על העניין

הנסיך הארי ומייגן מרקל ניסו להציג חזית מאוחדת בשבועות האחרונים ושידרו עסקים כרגיל במשחקי אינוויקטוס, אבל אתרי רכילות מעבר לים מדווחים שמתחת לפני השטח מערכת היחסים ביניהם מבעבעת.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


בתחילת החודש הנסיך הגיע לביקור באנגליה וביקש ללון בטירת וינדזור. בקשתו נדחתה כיוון שהוא לא הגיש בקשה מוקדם מספיק. סטירת הלחי הנוספת שקיבל מהארמון גרמה לו להבין שהוא צריך נכס משלו בלונדון, אבל יש רק בעיה אחת: אשתו.

לפי הדיווחים, "נואש לחזור לאנגליה. הוא יכול ללון בבתי מלון או אצל חברים, אבל הוא רוצה מקום לו יוכל לקרוא בית. יש לו עבודה באיזור ונכס משלו יוכל להביא הזדמנויות רבות לפגישות עם בני המשפחה", אמר מקור והוסיף שמרקל מתנגדת נחרצות לרעיון. כדי להוסיף חטא על פשע, דווח שנערת הגלגל שהתברגה למשפחת המלוכה שוקלת לכתוב ספר חושפני משלה, דבר שעשוי להשפיע על הקריירה שלה ולשים קץ למערכת היחסים הדלה ממילא של הארי עם משפחתו.

על פי דיווחים בממלכה, מרקל הסתנוורה מהצלחת הספר של הארי ושוקלת לכתוב אחד משלה. עם זאת, מומחים טוענים שהתוצאות יובילו לאסון: "ברגע שהסיפורים שלה יראו אור, הקריירה שלה תסתיים. היא תעורר גל מחודש של מחאה נגדה ונגד המותג שהיא והארי בנו יחד. מייגן צריכה לכתוב ספר שיאיר אותה באור חיובי, כי אם היא תפתח מחדש את החזית מול בית המלוכה הם לא יהססו להגיב, ולפרסם סיפורים על ההתנהלות שלה בארמון".

5% לא
95% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE