הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
"רצחת אגדת ברודווי": מפיקת אירועים צעירה ועשירה דחפה למותה את מפתחת הקול האגדית בלב מנהטן - עתה היא תשלם על כך
היו לה תלמידים ידוענים רבים, כולל זמרת 'בלונדי' דבי הארי, טיילור מק, ג'סטין ויויאן בונד, דיאמנדה גאלס, וקתלין האנה - אך דבר לא הכין את אגדת ברודווי היהודייה ברברה מאייר גוסטרן לרגע שבו צעירה חסרת סבלנות תדחוף אותה למותה ותותיר אותה לדמם ברחוב ההומה

מפיקת אירועים לשעבר בת 28, שהודתה בחודש אוגוסט ברציחתה של מאמנת הקול ברברה מאייר גוסטרן, נידונה לשמונה וחצי שנות מאסר על הדחיפה הקטלנית בלב מנהטן של המנטורית המפורסמת.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


לורן פז'ינזה נידונה ביום שישי ל-8 וחצי שנות מאסר כשלצידה הקורבן ברברה מאייר גוסטרן (POOL/Curtis Means/Facebook - Curtis Means/Pool Photo AP/File/Fox News)

 

שופטת בית המשפט העליון במנהטן, פלישיה מנין, הוסיפה ביום שישי כשישה חודשים לשמונה השנים שכבר סוכמו בהסדר הטיעון של לורן פז'ינזה, לאחר שהשופטת הודיעה כי הנאשמת לא הודתה ולקחה אחריות על מעשיה. פז'ינזה הצעירה השאירה את ברברה מאייר-גוסטרן לדמם למותה במדרכה שבשכונת צ'לסי היוקרתית זמן קצר לאחר שהאישה המבוגרת פיצחה את ראשה על המדרכה ב-10 במרץ 2022, כתוצאה מהדחיפה של פז'ינזה. האייקון של ברודווי סבלה מ"שטף דם מסיבי" בצד שמאל של מוחה ומתה לאחר חמישה ימים בבית חולים.

הנאשמת יכלה לעמוד בפני 25 שנות מאסר אילו לא הייתה לוקחת את עסקת הטיעון שהוצעה לה.

כחלק מעסקת טיעון, הודתה פז'ינזה כי הטיחה הקנטות ודברי בלע לעבר גוסטרן לפני שדחפה אותה בכוונה ארצה - המניע למעשיה עדיין לא ברור אם כי ייתכן כי מדובר בחוסר סבלנות לקשישה שהלכה לאיטה ברחוב.

התובעים אמרו בעבר שהצעירה מיהרה את גוסטרן כשזו הלכה לאט במדרכה שבצ'לסי, וכינתה אותה "זו%#", ולאחר מכן הפילה אותה ארצה ללא רחם.

הצעירה מוחזקת בכלא נשים באי-רייקרס מאז מרץ 2022.

"לורן פז'ינזה דחפה באגרסיביות את ברברה גוסטרן לרצפה והסתלקה כשהניו יורקרית האהובה שכבה שם מדממת", אמר התובע המחוזי של מנהטן, אלווין בראג, בהצהרה.

"העתירה של היום מעמידה את פז'ינזה תחת אחריות למעשיה הקטלניים". 

גוסטרן הייתה מאמנת ווקאלית שלקוחותיה כללו סלבריטאים כמו זמרת 'בלונדי' דבי הארי, וגם קימילי בראיינט, פרפורמרית דרום קרולינית שהתייחסה למנטורית לשעבר כ"אמא הניו יורקית שלה".

בראיינט סיפרה כי גוסטרן ובעלה המנוח קיבלו אותה כשהגיעה לתפוח הגדול להגשים את חלומותיה לפני שנים לסיבוב הראשון שלה בברודווי במחזה "פנטום האופרה".

"באמת התקרבנו, כי הם באמת אימצו הרבה סוגים של תועים, כמו שהם היו קוראים לנו, לחגים כי לא יכולנו לחזור הביתה", אמרה.

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE