הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
לוס אנג'לס: בן 17 גנב רכב והתהפך איתו במהלך מרדף משטרתי
צעיר בן 17 גנב רכב מסחרי מבית מלון בו עבד, בנידלס שבמורנו וואלי, והתהפך איתו במהלך מרדף משטרתי

צעיר בן 17, עובד מלון רודווי אין אנד סוויטס, בנידלס, שבמורנו וואלי, גנב רכב מסחרי משטח המלון והתהפך איתו במהלך מרדף שהמשטרה ניהלה אחריו.הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשוביםהאירוע החל בשעה 4 ורבע בבוקר, כשאחד מעובדי המלון התקשר למוקד החירום 911 ודיווח שרכב מסחרי נגנב מהמלון. מהדיווח עלה, כי העובד שהתקשר עזב את הלובי של בית המלון על מנת להוביל מזוודות של אורחים וכשחזר הוא ראה שמישהו נכנס לרכב המסחרי ונסע משם במהירות.

השוטרים איתרו את הרכב בסמוך למלון, אך הנהג סירב להישמע להוראותיהם ולעצור בצד. הוא נס מהמקום כשהוא נוהג במהירות מופרזת. השוטרים התחילו לרדוף אחריו ברחבי נידלס. המרדף הגיע ליציאה אל הדרך המהירה. הנהג המשיך להאיץ וכמעט שהתנגש במספר רכבים בדרך. במרחק של כ-11 מייל מהמלון, בדרך פארק מואבי, התנגש הרכב במחסום גבוה. ההתנגשות גרמה לרכב להתהפך במורד גבעה ולנחות על הגג.

הנער, ששמו לא הותר לפרסום מפאת היותו קטין, היה האדם היחיד שנמצא ברכב. הוא הובהל לבית חולים סמוך לקבלת טיפול רפואי. הרשויות לא סיפקו מידע באשר לפגיעות שנגרמו לו כתוצאה מהאירוע. הוא שוחרר ונמצא בהשגחת הוריו, במרכז הרפואי של האוניברסיטה בדרום נבאדה, לאס וגאס.

הצעיר צפוי להופיע בפני בית המשפט לנוער לאחר שהואשם בגניבת רכב ואי מילוי אחר הוראות השוטרים. 

50% לא
50% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE