הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
לאס וגאס: אזהרה מפני קבלן גגות החשוד בעוקץ לקוחות
ועד הקבלנים במדינת נבאדה מזהיר את הציבור, בעיקר בלאס וגאס, לא לעשות עסקים עם ג'ושוע ספירו; האיש חשוד כי במקרים רבים ביקש מקדמה מלקוחותיו ולעולם לא שב לביתם. על פי רשויות הבנייה, ספירו עושה שימוש בשמות בדויים לעצמו ולעסקו

ועד הקבלנים של מדינת נבאדה (The Nevada State Contractors Board) פרסם היום הודעת אזהרה חריגה כנגד אדם בשם ג'ושוע ספירו (Joshua Spiro), אדם העובד בתיקון גגות ולכאורה מנהל תרגיל עוקץ באזור העיר לאס וגאס. על פי ההודעה, התקבלו תלונות רבות כתוצאה ממעשי המרמה של ספירו, הן מבעלי בתים והן מבעלי עסקים. הקורבן האחרון, תושב לאס וגאס, טוען כי הוא שילם מקדמה בסך 2,300 דולר בעבור תיקונים לגג ביתו, אך הם לעולם לא בוצעו.


הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשוביםרשויות הבנייה במדינה טוענת שספירו אינו בעל הסמכה מקצועית כלשהי ויש לו מוניטין של אחד שעבר בהרבה מקומות והשתמש בשמות רבים. עד כה הצליחו החוקרים להבין כי בנבאדה הוא עושה שימוש בשמות כמו "ריק" או "פרנק". מעבר לכך, לספירו גם מספר שמות של עסקים שבהם עושה שימוש, אך המשטרה מבקשת להזכיר כי אף אחת מהן לא חוקית, וזאת מכיוון שאין לו את הרישיונות הרלוונטים. 


ג'ושוע ספירו, החשוד במעשי המרמה

50% לא
50% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE