Law Office Of Yoni Weinberg
מתמחים בנזקי גוף כתוצאה מתאונת דרכים - תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח
international legal shield llc
ייעוץ והגנה משפטית לעסקים ללא הגבלה במסלול חודשי $149
רישום חברות, רישיון עסקי, הכנת חוזים, טיפול מלא בצ'ארג'בקים ועוד
international legal shield llc
ייעוץ והגנה משפטית לעסקים ללא הגבלה במסלול חודשי $149
רישום חברות, רישיון עסקי, הכנת חוזים, טיפול מלא בצ'ארג'בקים ועוד
My Party Production
תכנון, עיצוב והפקת אירועים
אנו נשמח להפיק עבורכם את אירועי היוקרה המוצלחים ביותר
Law Offices of Lior Sadgan
יש לכם בעיה חוזרת עם הרכב?
יתכן כי הנכם זכאים להחזר כספי
Emil Rent a Car
אמיל השכרת רכב
השכרת רכבים בכל ארה"ב החל מ- $450 לחודש. רכבים חדשים
Remodeling 101
קבלן! הום אימפרובמנט! צריכים לידים איכותיים?
אספקת לידים איכותיים וממוקדים לפי תחום ואזור שרות, בהתאם לבחירתכם. !
״התעללות נוצצת״: לנה דל ריי תוקפת את המבקרים, המעריצים תוקפים אותה והיא אותם בחזרה
הזמרת החליטה שנמאס לה מהאשמות של המבקרים, ופרסמה פוסט ארוך במיוחד בנושא, המעריצים לא אהבו את הדוגמאות שלה והיא לא אהבה את התגובות שלהם

זאת לא הפעם הראשונה שלנה דל ריי מקבלת ביקורת על תוכן שיריה, מזה שנים ארוכות המבקרים טוענים כי השירים שלה מעודדים התעללות ביחסים בגלל הדרך הנוצצת בה מראה את המצב. לדל ריי נמאס והיא החליטה לענות.

״עכשיו שלדוג'ה קאט, אריאנה, קמילה, קארדי בי, קלאני וניקי מינאז' וביונסה היו שירים במקום הראשון על סקסיות, לא ללבוש כלום, פ**ינג, בגידות וכו׳ - אני יכולה בבקשה לחזור לשיר על היותי מגולמת, מרגיש יפה בגלל שאני מאוהבת גם אם היחסים אינם מושלמים, או ריקודים בשביל כסף - או כל מה שאני רוצה מבלי להיצלב או לומר שאני משבחת התעללות????״, היא כתבה ורק התחילה את הנזיפה.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים
לא שותקת יותר. מקור: Jacob Sutton

 

המועמדת לשישה פרסי גראמי מבהירה: ״אני לא לא פמיניסטית  - אבל צריך להיות מקום בפמיניזם לנשים שנראות ומתנהגות כמוני - סוג של אישה שאומרת לא והגבר שומע כן… סוג של נשים שהסיפורים והקול שלהן נלקח מהן על ידי נשים חזקות או גברים ששונאים נשים״. 

דל ריי מנסה להסביר שאין שום דבר חריג בתוכן שלה, להפך, היא כותבת על דברים שקורים לה באמת אך גם בטוחה שהיא מייצגת הרבה נשים אחרות וכותבת: ״חדשות בזק! ככה זה אצל נשים רבות, וזה היה לצערי החוויה שלי עד לנקודה בה המילים לשירים האלה נערכו. אז אני רק רוצה לומר שעברו 10 שנים של ביקורות שהן בולשיט גדול עד לאחרונה ולמדתי הרבה מהן. אבל אני מרגישה שזה באמת סלל את הדרך לנשים אחרות להפסיק 'לשים פנים שמחות' ופשוט להצליח להגיד מה לעזאזל שהן רצו במוזיקה שלהן - בניגוד לחוויה שלי שבה אם הבעתי פיסת עצב הכי קטנה בשני התקליטים הראשונים אז נחשבתי להיסטרית ממש כאילו אנחנו בשנות העשרים״.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lana Del Rey (@lanadelrey) on

 

המעריצים פחות אהבו, בלשון המעטה, את העובדה שלטענתם הזמרת ״גררה״ את שאר הכוכבות שהזכירה לוויכוח ומכריחה אותן להגיב ולהגן על היצירות שלהן. ״למה לנה גוררת את כל הנשים האחרות?״, כתבה אחת המעריצות. ״לנה יכלה לכתוב את אותו הפוסט בלי להרוס נשים אחרות״, כתב מעריץ אחר.

המעריצים מדגישים כי לנה צריכה לקחת נשימה עמוקה ולהבין שזה ממש לא רק היא מקבלת ביקורת, ״מעולם זו לא הייתה הבעיה רק של לנה דל ריי״, צייץ אחד. ״כל הנשים השחורות שלנה הזכירה, ובמיוחד את ניקי וביונסה, התמודדו כולם עם ביקורת קשה על המוזיקה שלהן ועל התוכן שלהן. ביקורת על מיניותן במוזיקה ספגה ביקורת במשך שנים״, ציין אחד אחר.

 

 

לאחר מספר שעות לנה הייתה חייבת לענות לאותן האשמות בעיקר אלה שרמזו שהיא ׳גזענית׳ וכתבה: ״יכולתי לחלוטין להזכיר כל אחד, אבל בחרתי את האנשים שאני הכי פ**ינג אוהבת. וזו הבעיה עם החברה כיום. לא הכל קשור למה שאתה רוצה שיהיה קשור. זו בדיוק הנקודה של הפוסט שלי. ישנן נשים מסוימות שהתרבות לא רוצה שיהיה להן קול ... זה אולי לא צריך להיות קשור לגזע אני לא יודע מה זה קשור״, וכמובן סיימה בכעס, ״ואף פעם אל תקראו לי גזענית כי זה בולשיט״.

 

לנה דל ריי מגיבה למעריצים. מתוך האינסטגרם של לנה דל ריי

 

לנה דל ריי מגיבה למעריצים. מתוך האינסטגרם של לנה דל ריי

 

 

YOU MIGHT ALSO LIKE