Cash 4 Less
פריטת צ'קים ללקוחות פרטיים ועסקיים
פריטה מיידית, אחוזים הכי נמוכים בשוק וללא הגבלת סכום
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן - שלושה ימים והכסף אצלך!
דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן - שלושה ימים והכסף אצלך!
דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
Leah Rojsahi
מורה פרטית למתמטיקה ומדעים
מתמחה בשיעורים מקוונים
Aviram Law
נלחם עבורך עד קבלת הפיצוי המקסימלי
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
Kosher Market USA
סופרמרקט כשר עד הבית
כל המוצרים מישראל אליכם הביתה - משלוחים בכל ארה"ב
Law Offices of Amir Soleimanian & Assoc
דוח תנועה? נהיגה בשכרות - DUI?
לייעוץ חינם התקשרו עכשיו
"מעולם לא הפסקתי לאהוב אותך"- השחקן טאג' מאורי במחווה קורעת לב לשחקנית הנעדרת- נאיה ריברה מ"מגלי"
ביום רביעי האחרון נעלמו עקבותיה של השחקנית באגם בקליפורניה, בנה בן ה- 4 נמצא לבד על הסירה ששכרה. בעוד שהחיפושים אחריה נמשכים, רבים מחבריה ומכריה משתפים את דאגתם ואהבתם לשחקנית. כעת הגיע תורו של בן זוגה לשעבר של ריברה- השחקן טאג' מאורי

השחקן, שמוכר בעיקר בשל עבודת הדיבוב שעשה בסדרה המצוירת "קים פוסיבול", חלק עם עוקביו באינסטגרם וידוי מרגש. "נאיה המתוקה שלי, להגיד שאני הרוס יהיה זה לשון המעטה. זה סיוט. בכל יום זה נעשה קשה יותר. עם זאת, אני נאחז בתקווה שימצאו אותך", כך כתב מאורי, "גדלנו יחד. הפכנו למבוגרים יחד. את היית החוויה הראשונה שלי בהכל; אהבה, אינטימיות, שברון לב. שברנו אחד לשנייה את הלב ואז איחינו אותו יחד...יותר מפעם אחת. לעולם לא אפסיק לחשוב עלייך. אף אישה לא הגיעה לקרסוליים של מה שאת הענקת לי או איך שגרמת לי להרגיש. אף פעם לא אהבתי להודות בזה אך מעולם לא הפסקתי לאהוב אותך".

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים

ריברה ומאורי- הוא מעולם לא הפסיק לאהוב אותה

 

נכון לעכשיו המשטרה שמחפשת אחר נאיה במקום בו נעלמה, מניחים למרבה הצער שהיא טבעה למוות בתאונה מצערת. יחד עם זאת מעריצים וחברים למקצוע מתפללים שיקרה נס והיא תמצא בחיים. "אני מתפלל נואשות עבור משפחת ריברה שהאל יעניק להם כוח, שלווה ואהבה ברגע הזה. מייקל וניקיילה, תמיד תהיו כמו אחים קטנים עבורי ואני אוהב אתכם מאוד. ראיתי אתכם גדלים להיות מבוגרים מדהימים. ג'ורג' ויולנדה, כל מה שתצטרכו אני כאן בשבילכם. לנצח נהיה משפחה ואני אוהב אתכם", כך כתב טאג' למשפחתה של נאיה.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My sweet Naya - to say that I am devastated would be an understatement. This is a nightmare. Everyday gets harder. However, I am holding onto hope that you will be found. ⁣ ⁣ We grew up together. We became adults together. We experienced so many firsts together. You were my first experience with everything; love, intimacy, heartbreak. We broke each others hearts and then mended them back together...more than once. I will never not think of you. No woman has ever measured up what you gave me or how you made me feel. I’ve never liked to admit it but I have never stopped loving you. A part of me always wished for the day where God would bring us back together to be what we dreamt we could have been. ⁣ ⁣ I pray deeply for the Rivera family and that God blankets them with strength, peace, and love right now. Mychal and Nickayla - you will always be like younger siblings to me and I love you dearly. I watched you two grow up into beautiful adults. George and Yolanda - whatever you need I am here for you. We are forever family and I love you. ⁣ ⁣ I ask everyone reading this to please lift up, along with the entire Rivera family, Ryan and Josey in prayer and to respect what they are going through during this time. I pray that God showers the entire family with strength and peace that only He can give. ⁣ ⁣ I still have faith. I still have hope. Let’s please all pray that she is found and brought home safely. ⁣ ⁣ Naya, I miss you deeply. I wish I got the chance to tell you that once more but I’m believing I will get that chance. I know deep down you’ve always known how I felt. I look forward to the day where I can see your beautiful face once more and tell you everything I’ve wanted to say that I didn’t get the chance to say. I love you forever. I always have and I always will. ⁣ ⁣ ♥️

A post shared by Tahj Mowry (@tahj_mowry) on

 

כאמור, בנה של ריברה מבעלה לשעבר, השחקן ריאן דורסי, נמצא כשהוא לובש אפוד הצלה וישן על סיפון הסירה לגמרי לבדו. מאורי פנה גם לבנה בטקסט המרגש שכתב: " אני מבקש מכל מי שקורא את זה תצטרפו לצידם של כל משפחת ריברה, ריאן וג'וזי (בנה של נאיה) בתפילה, ובבקשה כבדו את מה שהם עוברים כרגע...עוד יש לי אמונה. עוד יש לי תקווה. בואו בבקשה נתפלל כולנו שימצאו אותה והיא תחזור הביתה בשלום".

 

נאיה ריברה- רבים מתפללים לשלומה

 

נאיה וטאג' הכירו לראשונה על הסט של הסדרה- Smart Guy בשנת 1990, אז היו ילדים. מערכת היחסים הפכה רומנטית בשנים 2000-2004. לא ידוע מדוע נפרדו. כך חתם מאורי את הפוסט: "נאיה, אני מתגעגע אלייך מאוד. הלוואי והייתה לי ההזדמנות להגיד לך את זה שוב אבל אני מאמין שתהיה לי. אני יודע עמוק בפנים שתמיד ידעת איך אני מרגיש. אני מצפה ליום בו אוכל לראות שוב את פנייך היפות ולומר לך את כל מה שרציתי לומר ולא הייתה לי ההזדמנות. אני אוהב אותך לנצח. תמיד אהבתי ותמיד אוהב."

YOU MIGHT ALSO LIKE