הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
DIGITAL MARKETING
מתמחים בגוגל, יילפ ופייסבוק
מתחייבים לתוצאות- מעל 10 שנות ניסיון בשוק האמריקאי
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
לא מחכות לטראמפ: הרשתות החברתיות נערכות לקראת העברת שלטון בארה"ב
ענקיות הטכנולוגיה טוויטר ופייסבוק הודיעו בימים האחרונים כי הן מתכוונות להעביר את החשבונות הרשמיים של נשיא ארה"ב, הבית הלבן ועוד לאנשי הממשל הנכנס בראשות הנשיא הנבחר ביידן, גם במידה שהנשיא טראמפ לא יודה בהפסדו בבחירות

טוויטר ופייסבוק מתכוונות להעביר לג'ו ביידן את השליטה המלאה בחשבונות הרשמיים של נשיא ארצות הברית, ב-20 בינואר 2021, בין אם הנשיא היוצא טראמפ יודה בהפסדו או לא, כך הודיעו שתי רשתות החברתיות המובילות.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


חשבון הטוויטר הרשמי של הנשיא (מימין) יועבר לאנשי ביידן, החשבון האישי של דונלד טראמפ יישאר בשליטתו (צילום: Getty Images)

 

חשוב להבהיר כי מדובר בחשבון הרשמי - POTUS@ - שיועבר לנשיא הנבחר ביידן לאחר השבעתו לתפקיד, כך שחשבונותיו האישיים של טראמפ (realDonaldTrump@ בטוויטר ו-DonaldTrump@ בפייסבוק) יישארו בידי הנשיא היוצא גם לאחר שיסיים את דרכו בבית הלבן.

מעבר לחשבון הרשמי של הנשיא, הרשתות החברתיות גם יעבירו את השליטה במספר חשבונות נוספים לאנשי הממשל הנכנס, ביניהם הבית הלבן (WhiteHouse@), משרד סגן הנשיא (VP@) ומשרד הגברת הראשונה (FLOTUS@).

בדומה להעברת החשבונות בין ברק אובמה לדונלד טראמפ, גם הפעם יוקם ארכיון רשמי ובו כלל הציוצים שפורסמו מהחשבון הרשמי של נשיא ארצות הברית: "אנחנו נערכים לקראת העברת השלטון והעברת חשבונות הטוויטר הרשמיים, תהליך שמתבצע בתיאום עם הארכיון הלאומי של ארצות הברית", אמרו בטוויטר.

גם בפייסבוק התייחסו לכך ואמרו: "ב-2017 עבדנו ביחד עם הממשל היוצא של ברק אובמה והממשל הנכנס של דונלד טראמפ כדי לוודא שחשבונות הפייסבוק ואינסטגרם יועברו בצורה חלקה, ואנחנו נעשה זאת גם ב-20 בינואר 2021".

YOU MIGHT ALSO LIKE