Kosher Market USA
סופרמרקט כשר עד הבית
כל המוצרים מישראל אליכם הביתה - משלוחים בכל ארה"ב
Creative Solutions
משרד רואי חשבון והנהלת חשבונות
בעזרתינו תוציא פחות ותרוויח יותר
Creative Solutions
משרד רואי חשבון והנהלת חשבונות
בעזרתינו תוציא פחות ותרוויח יותר
EllEve Med Spa
הסרת שיער בלייזר, טיפולי פנים, בוטוקס ועוד
מרכז לטיפולי אסתטיקה במחירים מדהימים
Law Office Of Yoni Weinberg
מתמחים בנזקי גוף כתוצאה מתאונת דרכים - תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח
Leah Rojsahi
מורה פרטית למתמטיקה ומדעים
מתמחה בשיעורים מקוונים
RMO Construction Services- Michelle Wizman
מחפשים רישיון קבלן? יש לנו פיתרון והוא חוקי!
פנו אלינו ליעוץ והדרכה חינם
דיווח: "טראמפ יחשוף בקרוב ראיות חד משמעיות שהנגיף הגיע ממעבדה"
דיווח סנסציוני של היומון הבריטי, הדיילי מייל, חושף כי הנשיא מתכוון לספר לעולם את האמת על נגיף הקורונה לפני שיעזוב את הבית הלבן בשבוע הבא

באחד ממעשיו האחרונים כנשיא, דונלד טראמפ אמור לחשוף עדויות סנסציוניות הקושרות את מכון ווהאן לווירולוגיה לפריצת COVID-19, כך על פי דיווח של הדייל מייל.

שר החוץ היוצא של טראמפ, מייק פומפאו, אמור להיות האיש אשר ייצא לעולם עם הראיות לכך שוירוס הקורונה דלף מהמעבדה הסינית, והוא צפוי להאשים את ארגון הבריאות העולמי בסיוע לסין בכיסוי האסון.

פומפאו יציג ראיות קונקרטיות לכך שהנגיף לא הועבר באופן טבעי מעטלפים, פנגולינים או כל בעל חיים אחר לבני אדם, אלא הגיע מתוך המעבדה, כך לפי המייל.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים

פומפאו גם יגלה את הקשרים בין המעבדה לבין הצבא הסיני הקומוניסטי, ויוכיח כי נערכו שם ניסויים צבאיים. לגבי ארגון הבריאות העולמי, פומפאו צפוי גם לציין כי הארגון נכשל בעקביות בחקירה, וכי צוותו המתוכנן להגיע לסין תוך מספר ימים עדיין אינו מתכוון לחקור את המעבדה.

ביום שני פרסם הבית הלבן הצהרה כי "העולם אינו יכול להמשיך ולשלם מחירים כבדים על נאיביותו ושותפותו לשיטות הלא אחראיות והמזיקות של בייג'ינג - בין אם זה פעולות סין בהונג קונג ובין אם אי שיתוף הפעולה של סין עם גורמי הבריאות בנושא המגפה".

"ארצות הברית בוחנת אפשרויות נוספות להגיב", צוין עוד בהודעה.

כפי שדיווחנו בשבוע שעבר, בכירי הביטחון הלאומי של ארה"ב עדיין מאמינים כי התיאוריה האמינה ביותר בנושא מקור COVID-19 היא שהנגיף הוצא ממעבדת ווהאן. המודיעין האמריקני מחוזק בידי עדות של אדם שעבד בעבר במעבדת ווהאן, והעביר מידע לצוות האמריקני.

בעבר התברר כי מעבדת ווהאן החזיקה דגימת נגיף שהייתה זהה ל-96.2 אחוז לקורונה במשך כמעט עשור.  כמה חוקרים ומדענים בולטים ציינו גם כי יש לחקור את המעבדה לאור עובדה זו.

בנוסף, דיווחים קודמים העלו כי המכון לקח משלוח של כמה מהפתוגנים הקטלניים בעולם רק שבועות ספורים לפני פרוץ הנגיף, כמו כן ידוע שהמעבדה עבדה עם פתוגנים טבעיים ומוטטה אותם כדי להפוך אותם למדבקים יותר.

במקביל, וירולוגים סיניים שנמלטו לאחרונה מהונג קונג וערקו למעשה למערב, הגיעו עם עדויות נגד המפלגה הקומוניסטית הסינית בנוגע לתפקידה במגפת ה- COVID-19. גם ארגון הבריאות העולמי התלונן בעבר כי הוא 'לא הוזמן' על ידי סין לחקור את ההתפרצות, וזכה ללא הרף לביקורת על כך שנכנע לדרישות המפלגה הקומוניסטית.

בחודש אוגוסט הודיע ​​ארגון הבריאות העולמי כי לא יבקר במכון ווהאן לווירולוגיה במהלך חקירתו, למרות העדויות שתוארו לעיל. לאחר מכן ביצע תפנית והודיעה כי נציגיו יגיעו למעבדה. בתוך כך, החקירה עדיין לא יצאה לדרך, קרוב לשנה לאחר תחילת ההתפרצות, ועדיין אין זכר לביקור במעבדה במסלולם של מדעני ארגון הבריאות העולמי המבקרים בסין.

 

YOU MIGHT ALSO LIKE