לחברת קונסטרקשן ותיקה דרושים
אנשי מכירות עם או בלי נסיון
לידים איכותיים שעברו סינון, 2-3 לידים ביום, תמיכה בניהול פרוייקטים
Teddy Zach Insurance
ביטוחים בתחום הקונסטרקשיין- ביטוח קבלנים, ביטוח תאונות עבודה, ביטוחי בנייה ועוד
לקבלת הצעת מחיר התקשרו עוד היום
Teddy Zach Insurance
ביטוחים בתחום הקונסטרקשיין- ביטוח קבלנים, ביטוח תאונות עבודה, ביטוחי בנייה ועוד
לקבלת הצעת מחיר התקשרו עוד היום
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Shikun & Binui
מחפשים בית בישראל? שיכון ובינוי מחכים לכם בבית
בבית בשכונות החלומות של שיכון ובינוי זה בית עם יציבות וביטחון
Meir Raanan
מאיר רענן - ראיית חשבון
עונת המיסים החלה, אל תחכו לרגע האחרון!
Nadlan in Miami
סוכן הנדל"ן שלך בפלורידה
מתמחה בהשקעות נדל"ן ובתי יוקרה
"פנס סירב להגיע ל-CPAC לאחר שגילה שטראמפ ינאם"
היינו בטוחים שהם השלימו, הדיווחים סיפרו על שיחת פיוס שערכה איוונקה, ועל איך שהם יצאו "בצחוק מתגלגל מהחדר הסגלגל", אך נראה כי התמונה שונה בתכלית עתה

סגן הנשיא לשעבר מייק פנס דחה הזמנה לנאום בוועידת הפעולה הפוליטית השמרנית של ארה"ב (CPAC) בהמשך החודש, על פי הדיווחים, מתברר כי לא מדובר בסתם "דחייה", אלא במהלך שנובע מהעובדה שהנשיא טראמפ אף הוא ידבר בוועידה החשובה שתתקיים באורלנדו, פלורידה ב-28 בפברואר.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים

על פי המנחה מערוץ פוקס ניוז, מייק וואלאס (שהנחה את העימות הנשיאותי הראשון, וזכה לקיטונות ביקורת מטראמפ על יחסו המגמתי), פנס "החמיץ פניו" בעקבות מהומות הקפיטול בחודש שעבר, וכינה את כישלונו של טראמפ לעצור את ההמון כ"בגידה האולטימטיבית".

טראמפ שתק במידה רבה מאז עזב את הבית הלבן ב -20 בינואר, אך חזר בשבוע שעבר כדי לעודד את תומכיו באומרו כי התנועה האמריקאית הגדולה America First רק החלה.

"התנועה ההיסטורית, הפטריוטית והיפה שלנו להפוך את אמריקה לגדולה מחדש (MAGA) רק החלה", אמר טראמפ בהצהרה/ "בחודשים הקרובים יש לי הרבה מה לשתף אתכם, ואני מצפה להמשיך את המסע המדהים שלנו יחד כדי להשיג את הגדולה האמריקאית עבור כל אנשינו. מעולם לא היה דבר כזה!”, אמר הנשיא שבהצהרה נוספת בה השתלח במנהיג המיעוט הרפובליקני בסנאט מיטש מקונל, אשר האשים גם כן את טראמפ במהומות, אמר כי "המפלגה זקוקה למנהיג , וזה לא האופי של מיטש".

העובדה שטראמפ ידבר, ולא פנס הנחשב למועמד הממסדי, מסמנת שטראמפ עדיין מפקד על המפלגה וכי אחיזת סיעת ה-RINO (ראשי תיבות של - "רפובליקנים בשם בלבד") הממסדית מתחלשת במהירות, וראיה לכך עוד העובדה שרוב הסנאטורים של ה-GOP שהצביעו להגיש אישום נגד טראמפ מתמודדים עם ביקורת עזה במדינותיהם.

 

 
YOU MIGHT ALSO LIKE