Aviram Law
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
לחברת סולר מובילה
דרושים מנהלי ואנשי מכירות
לסניפנו בריברסייד, סן דיאגו, קונקורד, סן חוזה, סקרמנטו ולוס אנג'לס
לחברת סולר מובילה
דרושים מנהלי ואנשי מכירות
לסניפנו בריברסייד, סן דיאגו, קונקורד, סן חוזה, סקרמנטו ולוס אנג'לס
Law Offices of Lior Sadgan
יש לכם בעיה חוזרת ברכב?
יתכן כי הנכם זכאים להחזר כספי
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Dr. Boris Grigorovich DDS
שירות מקצועי ומחירים נוחים
שתלים, כתרים, עקירות, סתימות, הלבנת שיניים, רפואת שיניים קוסמטית ועוד
Creative Solutions
הנהלת חשבונות
בעזרתינו תוציא פחות ותרוויח יותר
ניו יורק: שוהים ללא ניירות יהיו זכאים לדמי אבטלה ולעוד שורת הטבות
בצעד תקדימי מושל ניו יורק ובית הנבחרים הדמוקרטי אישרו את הצעדים מרחיקי הלכת, צפו לעומס פניות לקו הטלפון שבו ניתן לבקש דמי אבטלה מהמדינה הצפון-מזרחית

בדיוק כשחשבתם שהדברים לא יכולים להיות סוריאליסטיים יותר, בית המחוקקים המפלגתי-דמוקרטי של ניו-יורק מחליט ללכת על כל הקופה.

המושל אנדרו קואומו נואש לכל סיפור חדשותי שיסיח את הדעת מההטרדות המיניות לכאורה ומשערוריות המוות בבית האבות ולכן ביצע ביום שלישי עסקה עם מחוקקי ניו יורק להוציא 2.1 מיליארד דולר לסיוע לחסרי עבודה שהוצאו מדמי האבטלה במהלך המגפה שהם בעיקר מהגרים בלתי מורשים כמו גם מורשעים לשעבר בפלילים.

המחוקקים נימקו את התוספת המדהימה להסכם התקציב הרחב יותר של 212 מיליארד דולר במדינה, בטענה - כי מהגרים רבים ללא תעודה לא קיבלו סיוע כמו דמי אבטלה פדרליים במהלך המגפה, למרות שמחקרים מראים כי הם משלמים מיליארדי דולרים במיסים בכל שנה.

כמו אנשים אחרים שחיים ועובדים בארצות הברית, מהגרים ללא תעודה משלמים מיסים ממלכתיים ומקומיים.

הם משלמים מיסי מכירה כאשר הם רוכשים סחורות ושירותים (למשל על שירותים, ביגוד ובנזין).  הם משלמים ארנונה ישירות על בתיהם או בעקיפין כשוכרים.  רבים ללא תעודה משלמים גם מס הכנסה מדינתי.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים

הראיות הטובות ביותר מצביעות על כך שלפחות 50 אחוז ממשקי הבית ללא תעודה מגישים כיום החזרי מס הכנסה באמצעות מספרי זיהוי מס פרטניים (ITIN), ורבים שאינם מגישים החזרי מס הכנסה עדיין מפחיתים מס ממשכורתם.

הפרטים בפועל של הצעת החוק עדיין אינם זמינים, כולל האם המסים של המדינה יהיו חייבים במס בעצמם... כפי שהם מיועדים לכל התושבים החוקיים המשלמים מס.

"הממשלה הפדרלית נתנה טריליוני דולרים של הקלה לאמריקאים, מדינת ניו יורק מקבלת מיליארדי דולרים, אבל לא כולם. אנחנו כאן כדי לתקן את זה", אמר סנטור המדינה ג'ון ליו.

לאחר שצפו במספר שיא של מהגרים שחצו את גבול ארה"ב ומקסיקו כדי להגיע לארץ המובטחת של ביידן, כמה מחוקקים הביעו חשש שהצעת החוק תהפוך את ניו יורק לאבן שואבת למהגרים בלתי חוקיים.

אחרים רואים את המגפה כמשבר הומניטרי בו מהגרים בלתי חוקיים נתפסו בצד הלא נכון.

מוראד עוואודה, מנכ"ל קואליציית ההגירה בניו יורק, אמר כי למשפחות ללא תעודה בניו יורק מגיע סיכוי להחלים מהמגפה.

"ניו יורקים מהגרים ללא תעודה הם בחזית המגיפה הזו ועדיין נאבקים לשלם את חשבונותיהם ולהאכיל את משפחותיהם בגלל העוול שחבילות הסיוע הפדרליים הדירו את תושבי ניו יורק מכל רשתות הביטחון החברתיות רק בגלל מצב ההגירה שלהם".

עם זאת, איננו יכולים שלא לתהות כיצד ירגישו מהגרים חוקיים בעלי הכנסה נמוכה, שומרי חוק, משלמי מס, ואזרחים אמריקאים, על השימוש במיסים שלהם לסבסוד אלה שבחרו לקצץ בתור.

 

YOU MIGHT ALSO LIKE