Aviram Law
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
Teddy Zach Insurance
ביטוחי קבלן
ביטוח תאונות עבודה, בנייה, מבנה ועוד
Teddy Zach Insurance
ביטוחי קבלן
ביטוח תאונות עבודה, בנייה, מבנה ועוד
Wintorium
חלונות & ודלתות
מתחייבים למחירים הטובים ביותר, אספקה מהירה והתקנה ברמה הגבוהה ביותר
Law Offices of Amir Soleimanian
נהיגה בשכרות - DUI?
משרד עו"ד המתמחה בדיני תעבורה
Etage Banquet Hall
מתחם אירועים יוקרתי בלב הואלי
לחגיגת הרגעים המיוחדים שלכם- חתונות, בר מצווה, אירועים פרטיים ועסקים. קייטרינג כשר
Dr. Boris Grigorovich DDS
שירות מקצועי ומחירים נוחים
שתלים, כתרים, עקירות, סתימות, הלבנת שיניים, רפואת שיניים קוסמטית ועוד
צדק פואטי, הזדהות והומור: זה הסרט החדש של הבמאית הצעירה אמה זליגמן
״שבעה בייבי״, סרט הבכורה של הבמאית היהודיה אמה זליגמן מבוסס על משפחתה, ועל חווית החיים שלה. התוצאה היא סרט רגיש, אותנטי, נוגע ללב, ומבדר אשר מציג באופן מרענן סטריאוטיפים יהודיים מוכרים

״שבעה בייבי״, סרט הבכורה של אמה זליגמן (26) עוסק בגיבורה צעירה, סטודנטית למגדר, אשר נאלצת להגיע לשבעה, שהיא לא בדיוק בטוחה של מי, יחד עם הוריה היהודים, כמובן. הגיבורה, העונה לשם דניאל, נאלצת להתמודד לא רק עם ההורים שלה, אלא גם עם חברי משפחה נוספים, פחות חביבים.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים

דניאל חוטפת שלל ביקורות די מהר, מדוע היא שמנה מדי, רזה מדי, רווקה, מה היא תעשה עם לימודי מגדר, למה שלא תלמד משפטים או רפואה, וכך הלאה. ואם כל זה לא מספיק, האקסית שלה, מופיעה פתאום ומגיעה לשבעה.

זליגמן הינה במאית צעירה ממוצא יהודי, קנדית, אשר סיימה לאחרונה את לימודי הקולנוע שלה בניו יורק. הסרט החל להצטלם כבר לפני שנתיים, באמצעות גיוס ממון המונים, אך מכשולים רבים היו בדרך, אחד מהם הוא כמובן, נגיף הקורונה.

למרות שזהו סרט הבכורה של הבמאית הצעירה, ועל אף העובדה כי מדובר על תקציב דל במיוחד, התוצאה מרשימה במיוחד. לכן, אין זה מפתיע שסרטה של זליגמן התקבל בברכה ובהערכה רבה הן בקולנוע הקוורי והן בקולנוע היהודי. למעשה, הסרט הצליח מאוד גם בקרב הקהל הגדול והמבקרים.

רבים עשו את ההשוואה הבלתי נמנעת בין זליגמן לבין וודי אלן. השוואה שקופצת מעט מעל הפופיק, אך לא חסרת היגיון לחלוטין. אמה מצליחה, ללא כל ספק, לתפוס באופן מדויק, אותנטי וקומי את המסורת היהודית, והיא לא מדלגת על הפרטים הקטנים ביותר, אלה שעושים את כל ההבדל.

מדובר על סרט בכורה מעורר התפעלות, אשר מציג באופן רחב ומרשים את היכולות של זליגמן, ובעיקר את האג'נדה שלה. בהתאם לכך, תוכלו לגלות כי רוב התפקידים המרכזיים בסרט משחקות נשים צעירות, וגם אנשי המקצוע מאחורי הקלעים הן נשים: מפיקה, צלמת, עורכת סאונד, ועוד.

״שבעה בייבי״ מתרחש ברובו בתוך לוקיישן אחד, צפוף, עמוס אנשים, כך שהתוצאה הופכת אינטנסיבית והומוריסטית יותר. נראה כי זליגמן יודעת בדיוק איזו חווית צפייה היא רוצה להעניק לצופים שלה, והיא מצליחה לעשות זאת ובגדול. 

אמנם לא כל אחד ואחת יזדהו עם הייצוג של משפחה יהודית לחוצה, אך בהחלט קל להזדהות עם הייצוג של חוסר האונים של הגיבורה, הביקורת מהחברה והמשפחה, המפגש המביך עם האקסית, וכדומה. בקיצור, קומדיה רומנטית מעוררת, מבדרת, בעלת פוטנציאל רב, אך כזה שמצליח להתממש מתחילת הסרט, ועד סופו. 

YOU MIGHT ALSO LIKE