הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
נשיקה לוהטת: קורטני קרדשיאן והחבר עושים זאת שוב
נראה שהאחות הבכורה במשפחת קרדשיאן לא מפספסת הזדמנות להזכיר לכולנו שהיא נמצאת בזוגיות הכי לוהטת בביצה, עם המתופף טראוויס בארקר. לאחרונה, הגיעו השניים לצפות בקרב UFC, הופיעו על המסכים הגדולים והעניקו הופעה לוהטת במיוחד

כבר כמה חודשים שקורטני קרדשיאן וטראוויס בארקר מקפידים לתפקד כזוג הכי תקשורתי ומסקרן בביצה. עם עשרות תמונות פרובוקטיביות ולוהטות, כעת הגיע הופעת הבכורה של השניים, והיא נעשתה מול קהל של מיליוני אנשים. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


לאחרונה, הגיע הזוג לצפות בקרב UFC, בו נלחמו קונור מקגרגור ודסטין פורייה. מסתמן שההמון והאנרגיה המלחמתית הצליחה להדליק את הזוג, והשניים החלו להתמזמז ולהתנשק בלהט. במקרה (או לא), בדיוק עברה המצלמה ותיעדה את כל זה.

התיעוד המדובר כאמור התרחש מול מיליוני צופים במקום עצמו ובטלווזיה. השניים היו בלוק די שגרתי, וקורטני ענדה עגילי יהלום יוקרתיים, עליהם הכיתוב: ״אני שונאת אותך״. כאשר הבחינו שהמצלמה מתעדת אותם, הפסיקו את מחול התשוקה, וחייכו במבוכה. 

לפי הדיווחים, באותו הזמן בדיוק, האקס המיתולוגי של קורטני ואב ילדיה שמר על הילדים בביתו אשר בלוס אנג׳לס. כזכור, לפני מספר שבועות מקורב לסקוט חשף כי הוא מרגיש קנאה מול הזוגיות החדשה של קורטני, ואף מתקשה לבלות בקרבת השניים.YOU MIGHT ALSO LIKE