הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
DIGITAL MARKETING
מתמחים בגוגל, יילפ ופייסבוק
מתחייבים לתוצאות- מעל 10 שנות ניסיון בשוק האמריקאי
FLIGHT LEVEL 320
מרכז סימולטור לטיסה
חוויה ייחודית לכל המפשחה - סימולטורים מיוחדים לבעלי רישיון טייס
העונה השנייה של ״אמת או חובה״ נשארת מתוקה ומהנה לצפייה
הסדרה האהובה של נטפליקס חוזרת לעונה שנייה והיא מצליחה לעשות את הבלתי אפשרי ולהישאר טובה ומהנה לצפייה. הפרקים החדשים מלאים בכל מה שנדרש מדרמת התבגרות: סודות, מתח, קונפליקטים, וכמובן, רומנטיקה

הדרמה הקומית הנהדרת של מינדי קיילינג חוזרת למסכים לעונה שנייה, אך אלו לא החדשות הטובות. החדשות הטובות הן שהעונה השנייה מצליחה להישאר טובה, ולפרקים אף להתעלות על העונה הראשונה. הפרקים החדשים מלאים ברגעים דרמטים משעשעים, בהם הדמויות מתמודדות עם קונפליקטים, מסתירות סודות, ומנסות לנהל (ללא הצלחה גדולה מדי) משולשים רומנטיים.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


העונה החדשה הינה למעשה המשך ישיר של העונה הקודמת, ולמעשה הפרק הראשון מתחיל בדיוק היכן שהפרק האחרון של העונה הראשונה הסתיים. דיווי ובן מתנשקים במכונית, לאחר שהסיע אותה לפגוש את משפחתה. 

הנרטיב והסיפורים השונים של העונה החדשה מרעננים, ובעיקר מבדרים ומעניינים יותר. לעיתים הסדרה נוטה לאובר דרמטיות, שבאה לידי ביטוי בסודות שכל אחת מהדמויות מחזיקה, והוא עתיד להתגלות, באופן דרמטי. ואכן, הגיבורה שואלת את עצמה באחד הפרקים: ״האם יהיה יום בו לא אצטרך להתמודד עם כל זה?״.

אם מניחים רגע את הדרמה והסודות בצד, נקודת החוזקה של הסדרה היא דווקא במתיקות שלה. כלומר, היא נורא נעימה ומהנה לצפייה, מלאה בחן ונועם, אשר מגיעים מהאותנטיות של הדמויות והעלילה. וכמובן, מליהוק מדויק ונכון. 

העונה החדשה של ״אמת או חובה״ מצליחה להתעלות על הקודמת בכך שהיא יודעת בדיוק מתי ללחוץ על הגז, ומתי לשחרר. היא יודעת לספק לצופה רגעים אותנטיים, נוגעים ללב, שכולנו יכולים להזדהות איתם, ללא הבדלי מגדר וגיל.

העונה השנייה ממקמת את ״אמת או חובה״ כדרמת התבגרות איכותית, שמצד אחד היא נוגעת ללב, ומצד שני היא מבדרת וחכמה. החדשות הטובות הן שכל הפרקים כבר נמצאים בנטפליקס, כך שאתם לגמרי יכולים להתחיל בבינג׳ כבר בסוף השבוע הקרוב.YOU MIGHT ALSO LIKE