הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Etage Banquet Hall
מתחם אירועים יוקרתי בלב הואלי
לחגיגת הרגעים המיוחדים שלכם- חתונות, בר מצווה, אירועים פרטיים ועסקים. קייטרינג כשר
The Real Estate Investor
חולמים על נדל"ן בארה"ב?
הצטרפו היום לתכנית הלימוד המשתלמת ביותר! מנטורים מקצעיים ומנוסים יעניקו לכם את הכלים והידע על מנת להגשים את שאיפות הנדל"ן שלכן
The Real Estate Investor
חולמים על נדל"ן בארה"ב?
הצטרפו היום לתכנית הלימוד המשתלמת ביותר! מנטורים מקצעיים ומנוסים יעניקו לכם את הכלים והידע על מנת להגשים את שאיפות הנדל"ן שלכן
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
קליפורניה: הדייט הראשון של כוכב הטיקטוק נגמר ברצח כפול
זוגתו בת ה-18 של אנתוני בראחס מתה במקום. התובעים בקליפורניה מעוניינים להאשים את היורה, בן 20, בשני סעיפי רצח מדרגה ראשונה

אנתוני בראחס בן ה-19, כוכב הרשת החברתית טיקטוק, שנורה במהלך הקרנת סרט האימה "הטיהור לנצח" בבית קולנוע בדרום קליפורניה, מת ביום שבת בבוקר, כך הודיעה המשטרה. גם ריילי גודריץ׳, בת 18 שצפתה בסרט יחד עם בראחס, נורתה ומותה נקבע במקום. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


אנתוני בראחס (ימין), וריילי גודריך

 

ממשטרת קורונה נמסר כי היא עובדת עם הפרקליטות המחוזית כדי להוסיף סעיף אישום נוסף של רצח מדרגה ראשונה נגד ג'וזף חימנז בן ה-20, שנעצר ביום שלישי בערב והואשם ברצח וניסיון לרצח ביום שישי.

לבראחס היו כמעט מיליון עוקבים בטיקטוק. שוטר משטרת קורונה, טוביאס קורובקאליס, סיפר כי רק שישה כרטיסים נקנו לסרט ביום שני בערב והם מאמינים שחימנז פעל לבדו בירי." זה לא היה נטול מניע לחלוטין, והקורבנות נורו ללא שום מגע מוקדם עם היורה," אמר קורובקאליס.

החשוד, ג׳וזף חימנז בן ה-20

 

דייב גודריך, אביה של ריילי גודריך, התעמת עם חימינז במהלך הופעתו בבית המשפט ביום שישי. "תסתכל עלי. תראה אותי!" גודריך צעק על חימינז. "זאת הייתה הבת שלי."

״היא התינוקת שלי, הבכורה שלי,״ אמרה דניאל גודריך, אמה של הקורבן. ״וכן, היא נלקחה ממנה כל כך תמימה וזה שובר לי את הלב״. גודריך בת ה-18 הייתה בדייט הראשון שלה עם בראחס בערב התקרית.

עובדי התיאטרון מצאו את בני הנוער הפצועים לאחר השעה 21:35. הסרט ״הטיהור לנצח״ הוא הפרק החמישי בסדרה המתארת עתיד דיסטופי של אמריקה שבו כל הפשעים הופכים למעשים חוקיים לתקופה של 24 שעות בכל שנה. חימנז הואשם ברצח וניסיון לרצח ביום שישי והוא זכאי לעונש מוות אם יורשע. הגשת כתב התביעה נגדו נדחתה ל-5 באוגוסט.

50% לא
50% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE