הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
חשש לחיי צעירה מניו יורק שנעלמה במהלך חופשת 'קוסט טו קוסט' עם בן זוגה
אמא של גבי בת ה-22 סיפרה שבתה שוחחה עמה בפעם האחרונה ב-24 באוגוסט, והיא חוששת שהודעות שקיבלה ממנה בימים שלאחר מכן נכתבו ע"י מישהו אחר; לא ידוע האם בן הזוג מוגדר כנעדר אף הוא, והמשטרה סירבה לומר האם נמצאו ראיות בכלי הרכב שאותר

רשויות החוק בארצות הברית פתחו בחקירה לאחר שצעירה בת 22 נעלמה במהלך טיול 'קוסט טו קוסט' ביחד עם בן הזוג שלה, כך על פני בני משפחתה.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


גבריאל פטיטו, הצעירה שנעלמה במהלך החופשה עם בן זוגה (צילום מתוך אינסטגרם)

 

קרובי משפחתה של גבריאל פטיטו סיפרו שהיו עמה בקשר עד סוף חודש אוגוסט, בעת שהיא ובן זוגה ביקרו בפארק הלאומי גרנד טיטון (Grand Teton National Park) בצפון-מערב מדינת ויומינג, לא רחוק מהפארק הלאומי ילוסטון.

נסיבות ההיעלמות טרם התבררו, ולמעשה כלל לא ידוע אם בן זוגה של פטיטו - ששמו לא פורסם - נעדר אף הוא. כמו כן, לא ברור מדוע משפחתה של פטיטו דיווחה עליה כנעדרת רק ביום שבת האחרון, כשבועיים לאחר שיצרה קשר בפעם האחרונה.

 

 

לדבריה של ניקול שמידט, אמה של פטיטו, בתה ובן זוגה בשנתיים האחרונות יצאו לטיול ועזבו את ביתם בעיירה בלו פוינט שבלונג איילנד (ניו יורק) ב-2 ביולי: "היא רצתה לחצות את המדינה ברכב מסחרי ולחיות בו בצורה חופשית", היא אמרה והוסיפה, "זה היה החלום שלה".

 

אחת מהתמונות האחרונות ששלחה גבריאל פטיטו במהלך ה'קוסט טו קוסט' (צילום מתוך אינסטגרם)

 

עוד הסבירה שמידט כי בתה תיעדה את המסע שלה ברחבי ארצות הברית ברשתות החברתיות, אולם לקראת סוף חודש אוגוסט נרשמה האטה משמעותית בקצב שבו היא פרסמה תמונות וסרטונים מהחופשה.

שמידט שוחחה עם פטיטו בפעם האחרונה ב-24 באוגוסט, בעת שבתה ובן זוגה עזבו את העיר סולט לייק סיטי, לכיוון הפארק הלאומי גרנד טיטון. על אף שזו הייתה הפעם האחרונה שבה הם שוחחו, שמידט סיפרה שקיבלה הודעות טקסט מהטלפון של בתה עד ה-30 באוגוסט. עם זאת, היא אמרה שהיא לא יודעת אם בתה אכן שלחה את ההודעות.

פטיטו ובן זוגה נסעו ברכב מסוג פורד טרנזיט, והמשטרה איתרה את הרכב. עם זאת, לא ברור היכן בדיוק הרכב אותר ולא ידוע האם נמצאו ראיות כלשהן המסייעות לחקירה.

 

פטיטו וכלי הרכב שבה היא ובן זוגה נסעו (צילום מתוך אינסטגרם)

 

פטיטו תוארה כצעירה בגובה 1.65 מ', ומשקלה כ-50 ק"ג בלבד. יש לה שיער בלונדיני ועיניים כחולות, ובני משפחה סיפרו שניתן לזהות אותה באמצעות מספר רב של קעקועים, לרבות הכיתוב "let it be" על היד.

4% לא
96% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE