הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
Dr. Boris Grigorovich DDS
שירות מקצועי ומחירים נוחים
שתלים, כתרים, עקירות, סתימות, הלבנת שיניים, רפואת שיניים קוסמטית ועוד
Aviram Law
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
בת ארבע מתה מקורונה - לאחר שנדבקה מאמה המתנגדת לחיסונים
לאחר שבתה מתה בשנתה, האם הודתה כי היא מתחרטת על כך שסירבה לקבל את הזריקות נגד הווירוס: "הייתי אחת מאלה שהיו אנטי - והלוואי ומעולם לא הייתי כזאת"

ילדה בת 4 מטקסס מתה כתוצאה מהקורונה, כאשר ככל הנראה היא נדבקה מאמא שלה אשר מתנגדת לחיסונים. 

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


קאלי קוק בת הארבע, מתה מהקורונה לאחר שנדבקה מאמה (צילום: באדיבות המשפחה) 

 

קאלי קוק מתה בשנתה בביתה שבעיר בקליף, חמש שעות לאחר שהתעוררה באמצע הלילה עם חום. כך סיפרה אמה קארה הארווד לערוץ חדשות מקומי. "קאלי הייתה בסדר גמור, ואז היא הלכה", אמרה האם המתאבלת. "זה לקח אותה כל כך מהר".

הארווד סיפרה כי היא נמצאה חיובית לקורונה יום לפני כן, כאשר היא וארוסה, וויליאם טאקר, נכנסו לבידוד בביתם בעקבות הנגיף. "ניסיתי להישאר רחוקה ממנה, ולא רציתי שהיא והילד השני שלי ייחלו", אמרה, וציינה כי בתה השנייה בת החמישה חודשים גם חלתה בקורונה.

האם אמרה כי היא מתחרטת על כך שהיא התנגדה לקבל את החיסונים. "הייתי אחת מאלה שהיו אנטי, הייתי נגד זה. עכשיו, הלוואי ומעולם לא הייתי כך", הודתה האם. 

קאלי היא הילדה הראשונה שמתה מקורונה במחוז גלבסטון, אזור שראה 50,000 מאומתים ויותר מ-470 מתים, כך לפי גורמי בריאות רשמיים במדינה. כמו כן, בטקסס, שיעור המחוסנים עומד על קצת יותר מ-50%, לפי אוניברסיטת ג'ון הופקינס.

 

קאלי קוק בת הארבע (צילום: באדיבות המשפחה) 

 

"זהו אירוע נורא, אבל אני חושב שאנשים צריכים לדעת על זה", אמר פקיד הבריאות פיליפ קייסר. "זה מאוד חשוב, אם הילדים שלכם חולים, אל תגידו, 'הם הולכים להיות בסדר'. אם הילדים שלכם חולים, לכו ותחפשו טיפול רפואי".

קאלי רק החלה את הגן, אבל האפשרות כי היא נדבקה בגן נשללה, אמרו פקידים. על פי החקירה, לא נמצא אף אדם שהיה חולה ליד בת הארבע חוץ מבני משפחתה. 

בעקבות מות בתה, הארווד פתחה גיוס תרומות  כדי לעזור לה ולארוס שלה שעדיין לא יכולים ללכת לעבודה, ומהר הצליחה לאסוף 20,000 דולר. "הלב שלה הייתה טהור מדי בשביל העולם האכזרי הזה, ואלוהים החליט שהוא צריך עוד מלאך יפה לצידו", כתבה האם על קאלי. "כולנו שבורים ואבודים, ורק מנסים להבין איך אנחנו הולכים להמשיך בחיים האלה ללא האור שלה". 

האם סיפרה כי בתה הייתה "כל כך מצחיקה. היא לא הייתה הילדה הממוצעת. היא העדיפה לשחק עם תולעים וצפרדעים. היא הייתה כל כך יפה ומלאת חיים". 

34% לא
66% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE