הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
Shefa Marketing
רוצים לידים בשפע?
בניית אתרים, שיווק אינטרנטי, קידום מפות, רשתות חברתיות, מכירת לידים, יילפ פרטנר
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
המצוד נמשך: חודשו החיפושים אחר בן זוגה של גבי פטיטו
בדיוק כפי שעשו בבוקר יום שלישי, רשויות החוק בפלורידה פתחו בסריקות נרחבות באזור שמורת הטבע 'קרלטון', שבו לפי החשד בריאן לונדרי נמצא. ההחלטה לחדש את החיפושים מגיעה לאחר יממה קריטית, בה נתיחה שלאחר המוות קבעה שהגופה שאותרה בוויומינג שייכת לצעירה מניו יורק

מאות שוטרים וסוכני אכיפת חוק נוספים חידשו הבוקר (רביעי) את החיפושים אחר בריאן לונדרי, החשוד היחיד ברצח בת זוגו גבי פטיטו. בדומה ליום שלישי, גם היום החיפושים מתמקדים באזור שמורת הטבע "קרלטון" באזור העיר נורת' פורט, כ-30 ק"מ דרומית מסרסוטה.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


בריאן לונדרי וגבי פטיטו, על רקע החיפושים בשמורת הטבע בפלורידה (צילום: משטרת נורת' פורט / מש' פטיטו)

 

למעשה, במהלך היממה האחרונה נרשמו שתי התפתחויות משמעותיות בפרשה: הראשונה הייתה ההחלטה לחדש את החיפושים באזור שמורת הטבע, וזאת לאחר שכבר הוחלט להפסיק את החיפושים במקום. חשוב לציין כי הוריו של לונדרי סיפרו שראו את בנם בפעם האחרונה ב-14 בספטמבר, בעת שיצא לטייל בשמורת הטבע.

ההתפתחות השנייה התקבלה בשעות הערב המוקדמות, כאשר משרד ה-FBI הודיע רשמית שהגופה שנמצאה בוויומינג זוהתה כגבי פטיטו. כמו כן, הנתיחה שלאחר המוות אישרה שפטיטו נרצחה, אולם לא נמסרו פרטים מעבר לכך.

 

 

כאמור, רשויות החוק מעריכות שלונדרי נמצא בשטח העצום של שמורת הטבע, ועל כן החיפושים מתמקדים בה: "מדובר בשמורת טבע בגודל של כ-100 אלף דונם, ובחלקים רבים ממנה המים מגיעים עד המותניים", אמרו אתמול במשטרה המקומית, "זוהי עבודה מסוכנת ביותר, שכן המחלצים עוברים בביצות מלאות בתנינים ונחשים".

במהלך הלילה המשטרה בעיר הסמוכה סרסוטה נאלצה לפרסם הודעת הבהרה לפיה לונדרי טרם נלכד, וזאת לאחר שהתקבלו מאות פניות - ככל הנראה בשל שמועה שהסתובבה ברשתות החברתיות: "חרף השמועות, החשוד בריאן לונדרי טרם נעצר", הסבירו במשטרה.

 

גבריאל "גבי" פטיטו ובן זוגה, בריאן לונדרי (צילום מתוך אינסטגרם)

 

כזכור, גבריאל "גבי" פטיטו יצאה לחופשת 'קוסט טו קוסט' עם בן זוגה, בריאן לונדרי, בתחילת הקיץ, בה הם נסעו ברחבי ארה"ב ברכב מסחרי. קרובי משפחתה של פטיטו סיפרו שהיו עמה בקשר עד סוף חודש אוגוסט, בעת שהיא ולונדרי ביקרו בפארק הלאומי גרנד טיטון (Grand Teton National Park) בצפון-מערב מדינת ויומינג, לא רחוק מהפארק הלאומי ילוסטון.

לדבריה של ניקול שמידט, אמה של פטיטו, השתיים שוחחו בפעם האחרונה ב-24 באוגוסט, בעת שבתה ולונדרי עזבו את העיר סולט לייק סיטי, לכיוון הפארק הלאומי גרנד טיטון. על אף שזו הייתה הפעם האחרונה שבה הם שוחחו, שמידט סיפרה שקיבלה הודעות טקסט מהטלפון של בתה עד ה-30 באוגוסט. עם זאת, היא אמרה שהיא לא יודעת אם בתה אכן שלחה את ההודעות.

תחילה, לא היה ברור אם לונדרי נעדר אף הוא, או שמא הוא נחשד במעורבות בהיעלמות של פטיטו. באמצעות עורך דינו סטיב ברטולינו, לונדרי פרסם בשבוע שעבר הודעה (לפני שהוכרז כמבוקש לחקירה באופן רשמי) שבה הבהיר שהוא "יישאר ברקע" בשלב זה:

"זוהי תקופה קשה, הן עבור משפחת פטיטו והן עבור משפחת לונדרי. להבנתי החלו חיפושים אחר הגברת פטיטו באזור הפארק הלאומי גרנד טיטון בוויומינג. בשם משפחת לונדרי, אנו מקווים שהחיפושים יסתיימו בצורה מוצלחת ושהגברת פטיטו תתאחד עם משפחתה. בעצת עורך דין, משפחת לונדרי החליטה להישאר ברקע בשלב זה, ולא יפורסמו הודעות נוספות".

 

מימין: אמו של לונדרי נכנסת לרכב משטרתי. משמאל: בית המשפחה בפלורידה, שלשום

 

באופן טבעי, בני משפחתה של פטיטו זעמו בעקבות ההודעה, ובתגובה הם אמרו: 

"בריאן מסרב לומר למשפחתה של גבי היכן הוא ראה אותה בפעם האחרונה, והוא גם מסרב לומר מדוע נטש אותה ונסע במכוניתה לפלורידה. אלו שאלות חיוניות שדורשות תשובות מיידיות. אנחנו מפצירים במשפחת לונדרי שלא 'להישאר ברקע', אלא לעזור למצוא את מי שבריאן כינה כאהבת חייו. איך בריאן מסוגל 'להישאר ברקע' כשהוא היחיד שיודע היכן גבי נמצאת?".

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE