הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
The Real Estate Investor
חולמים על נדל"ן בארה"ב?
הצטרפו היום לתכנית הלימוד המשתלמת ביותר! מנטורים מקצעיים ומנוסים יעניקו לכם את הכלים והידע על מנת להגשים את שאיפות הנדל"ן שלכן
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
התיירים יחזרו? הוואי צפויה לבטל חלק ממגבלות הקורונה
מושל מדינת האיים צפוי לפרסם הודעה רשמית במהלך הימים הקרובים, לאחר שהתייעץ עם רשות התיירות המקומית ורשויות הבריאות; כבר עתה חלק מהמגבלות, למשל האיסור על כניסת קהל לאירועי ספורט, בוטלו

הוואי רשמה התקדמות משמעותית במאבק בנגיף הקורונה במהלך השבועות האחרונים, ובקרוב היא צפויה לבטל חלק מהמגבלות שהוטלו - בעיקר כאלה שהשפיעו על תעשיית התיירות המקומית. כך עולה מדבריו של מושל מדינת האיים, דיוויד איגה.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


אילוסטרציה

 

לפי הנתונים של המרכזים לבקרת מחלות ומניעתן (CDC), הוואי היא המדינה הראשונה בארצות הברית שבה 90% מהאוכלוסייה הזכאית קיבלו לפחות זריקת חיסון אחת.

במקביל, רשויות הבריאות בהוואי מדווחות על ירידה משמעותית בתחלואת הקורונה: בשבוע האחרון אובחנו, בממוצע, 167 מקרים מאומתים של קורונה בכל יום. לשם השוואה, לפני שבועיים בלבד הנתון עמד על 337 מקרים מאומתים ביום.

הירידה בתחלואת הקורונה גוררת שינויים בהקלות כבר עתה, אך בשלב ראשון מרבית המגבלות שמבוטלות הן כאלה שנוגעות לתושבי המדינה. כך למשל, החל מהיום (רביעי) ניתן לקיים משחקי ספורט עם עד אלף צופים - דבר שלא התאפשר עד כה.

לעומת זאת, מגבלות שרלוונטיות יותר עבור תיירים - לרבות חובת חבישת מסכות בחללים סגורים והדרישה מאנשים לא מחוסנים להציג בדיקת קורונה שלילית על מנת לקבל פטור מהבידוד - עדיין בתוקף.

 

מושל הוואי, דיוויד איגה (צילום: AP)

 

בשיחה עם התקשורת המקומית בהוואי, מושל המדינה רמז על כך שמגבלות נוספות יבוטלו במהלך השבועות הקרובים:

"אנחנו עובדים עם רשות התיירות המקומית ורשויות הבריאות על מנת לגבש את ההחלטה הסופית", הסביר המושל איגה והמשיך, "המסר שקיבלנו מרשות התיירות היא שחשוב לזכור שאין 'מתג הפעלה' לתעשיית התיירות. בתי העסק נאלצו להוציא עובדים לחל"ת או לפטר אנשים, וכעת הם צריכים לגייס עובדים נוספים".

עוד אמר המושל: "אנחנו נמשיך לעבוד עם רשות התיירות במהלך השבוע הקרוב. אנחנו רואים שהתחלואה ממשיכה לרדת, אז נותרה רק השאלה כיצד לבצע את הפתיחה המחודשת של תעשיית התיירות".

 

שוק בבירת הוואי, הונולולו (צילום: Shutterstock)

 

כזכור, בחודש אוגוסט האחרון המושל איגה נשמע אחרת לגמרי כאשר ביקש מתיירים אמריקאים להימנע מהגעה למדינה: "זה זמן מסוכן לנסיעות, ואנחנו יודעים שזה גם לא תקופה טובה להגיע למדינת האיים", הוא הסביר.

"אנחנו יודעים שתיירים שבוחרים להגיע למדינה כיום אינם זוכים לחוויית החופשה הרגילה שמקבלים בהוואי", הוסיף בזמנו איגה, "אנחנו רואים שחולי קורונה ממלאים את בתי החולים, ובייחוד את היחידות לטיפול נמרץ. אני מפציר בכולם להימנע מהתקהלויות גדולות".

חשוב להזכיר כי נכון להיום, הכניסה להוואי מתאפשרת לתיירים אמריקאים, בתנאי שהם מחוסנים באופן מלא או לחילופין מציגים בדיקת קורונה שלילית שבוצעה 72 שעות לפני הטיסה (בדומה לטיסות בינלאומיות).

100% לא
0% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE