הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Shefa Marketing
רוצים לידים בשפע?
בניית אתרים, שיווק אינטרנטי, קידום מפות, רשתות חברתיות, מכירת לידים, יילפ פרטנר
Aviram Law
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
Aviram Law
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
Israel insurance family
ביטוחי בריאות
פרטיים וממשלתיים לכל סוגי הוויזות - אזרחים, גרין קארד, סטודנטים ותיירים
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
כוכב ג'יימס בונד חושף: "אני יוצא לברים של גייז"
השחקן ההוליוודי דניאל קרייג חשף לאחרונה בראיון חגיגי כי הוא כאשר הוא יוצא לבלות הוא מעדיף לצאת למקומות בילוי המיועדים לקהילה הגאה, ולמעשה, הוא עושה זאת כבר שנים רבות

כוכב סרטי ג'יימס בונד, השחקן דניאל קרייג, סיים לאחרונה את תפקידו במסגרת סרטי בונד, זאת לאחר 15 שנים של הרבה מאוד קסם אישי ותוצגת משחק מרשימה במיוחד. כעת, לאחר שתלה את החליפה, חשף השחקן כמה פרטים מעניינים ומפתיעים על חייו האישיים, או יותר נכון לומר, על העדפות הבילוי שלו.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


לאחרונה, התארח השחקן בפודקאסט "לאנג' עם ברוס", וסיפר כי מאז ומתמיד הוא מעדיף לצאת למקומות בילוי המיועדים לקהילה הגאה. "אני יוצא לברים של גייז, בעצם מאז ומתמיד. יש לכך גם סיבות. הראשונה היא העובדה שאני פשוט לא נקלע למצבים לא נעים שם, כלומר קטטות", סיפר קרייג.

עוד הוסיף ואמר כי להרגשתו, בברים עבור הטרו סקסואלים, כולם במחלמות אגו מתישות. "נמאס לי מזה", הוסיף קרייג ואמר כי עם השנים הבין שמקומות בילוי עבור הקהילה הגאה הרבה יותר נכונים לו ומספקים לו חווית בילוי נינוחה ונעימה יותר.

הוידו המפתיע של השחקן כמובן מיד מציף את העיסוק הרב סביב נושא נטיותיו המיניות אשר מעסיק מעריצים רבים ברחבי העולם. "אין צורך להבליט את המיניות שלך. פגשתי לא מעט נשים בחיי שיצאו למקומות דומים בדיוק מאותן הסיבות", סיכם. 

קרייג נולד בצפון מזרח אנגליה, וכבר בגיל ארבע התאהב בעולם המשחק, זאת בעקבות אהבתה של אימו לתיאטרון. רק בגיל 16 החל השחקן לקבל תפקידים ראשונים בטלווזיה ובתיאטרון, ומאז הצליח לטפס לאט ובטוח בסולם ההצלחה. כידוע, הפריצה הגדולה הגיעה בגיל 28, כאשר לוהק לסדרה המצליחה: "Our Friends in the North".

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE