הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
The Real Estate Investor
חולמים על נדל"ן בארה"ב?
הצטרפו היום לתכנית הלימוד המשתלמת ביותר! מנטורים מקצעיים ומנוסים יעניקו לכם את הכלים והידע על מנת להגשים את שאיפות הנדל"ן שלכן
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
פאוצ'י לטייסים הלא מחוסנים: "אין מה לחשוש מתופעות לוואי ארוכות טווח"
למרות שטרם ישנם נתונים הנחשבים לארוכים מבחינת טווח השפעת החיסונים (4-6 שנים) הד"ר אנתוני פאוצ'י יוצא להרגיעם במטרה להשיב את ענף התחבורה למסלולו

אנתוני פאוצ'י הצהיר ביום רביעי כי אין "בסיס אמיתי" לחששות מפני תופעות לוואי אפשריות ארוכות טווח מחיסוני COVID, למרות שאין מחקרים ארוכי טווח שאפשר לקחת מהם נתונים. בעת שדיבר בשיחה וירטואלית בשיתוף עם מנהלת ה-CDC ד"ר רושל וולנסקי והמנתח הכללי של ארה"ב וויווק מורטי, נשאל הד"ר אם לטייסים יש "חששות תקפים" לאחר שהוצע כי רבים מהם נותרו לא מחוסנים כדי להימנע מתופעות לוואי לטווח ארוך שעלולות לפגוע ביכולתם לטוס.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


(צילום: יאהו!)

"הטייסים בחברת אמריקן וסאות'ווסט איירליינס בפרט טוענים כי חלק מהטייסים עלולים להימנע מחיסון בגלל פוטנציאל של תופעות לוואי המסיימות קריירה", נאמר.

"הם מודאגים מכך שיכולות להיות תופעות לוואי ארוכות טווח שיכולות לגרום להם לאבד אז את ההסמכה הרפואית וגם לאבד את מקום עבודתם ואת פרנסתם. האם זוהי דאגה נכונה?"

פאוצ'י השיב:

"ובכן, כרגע על בסיס מאות מיליוני חיסונים שעשינו, בטיחות החיסונים הללו נקבעה בבירור".

הוא המשיך, "ההשפעות ארוכות הטווח שהאנשים כנראה מודאגים מהן טווח ממש אינן קיימות".

"למרות שאחד, אני מניח, יכול לומר באופן תיאורטי, 'אני דואג מהשפעה ארוכת טווח', עובדת הבטיחות והמעקב לאורך תקופה לא מבוטלת, במשך יותר משנה כל כך הרבה אנשים, לא ממש ראינו את זה. אז אנחנו לא באמת רואים בסיס אמיתי בחשש הזה".

הערותיו של פאוצ'י מגיעות על רקע הסאגה המתמשכת של טייסים המתנגדים לחברות תעופה המנסות להנהיג חיסונים, כאשר מאות טיסות עדיין מבוטלות והעובדים נתונים תחת חופשות "מחלה" לכאורה.

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE