הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
BFNYC business funding
הלוואות SBA
מימון והלוואות לעסקים לכל מטרה, ללא ביטחונות - הכי זול בארה"ב
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
התקבלה הכרעה: קייל ריטנהאוס זוכה מכל האישומים
שנה ושלושה חודשים לאחר אותו ערב גורלי בקנושה, קייל ריטנהאוס זוכה מאשמה ע"י בית המשפט בוויסקונסין. לאחר יותר מארבעה ימים של דיונים, חבר המושבעים מסר את ההחלטה מוקדם יותר הבוקר

בית המשפט בוויסקונסין זיכה מאשמה את קייל ריטנהאוס, צעיר שהואשם ברצח כפול בעקבות תקרית הירי הקטלנית שבה היה מעורב בשנה שעברה בעיר קנושה.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


ריטנהאוס ועורך דינו, לפני דקות אחדות

 

המשפט המתוקשר הגיע לסיומו מוקדם יותר הבוקר (שישי), כאשר חבר המושבעים הודיע לביהמ"ש כי התקבלה ההכרעה.

סעיפי כתב האישום הוקראו ע"י פקידת בית המשפט, ולאחר כל אחד מהם נמסרה הכרעת חבר המושבעים: "לא אשם". ריטנהאוס בן ה-18 פרץ בבכי בעקבות ההחלטה.

 

 

כזכור, ריטנהאוס הסגיר את עצמו למשטרה ב-26 באוגוסט 2020, כיממה לאחר שירה בשלושה בני אדם בעיר קנושה, כ-80 ק"מ צפונית לשיקגו. חשוב לזכור כי באותם ימים קנושה הפכה למוקד של מהומות והפגנות, וזאת על רקע פרשת ג'ייקוב בלייק, שנורה בגבו לפחות 7 פעמים ע"י המשטרה

ריטנהאוס, אז בן 17, הגיע לקנושה מביתו באילינוי - לטענתו כדי לסייע לשמור על בתי עסק בעיר שבהם דווח על הצתות ובזיזה המונית.

כעת, אנשי חבר המושבעים קבעו כי ריטנהאוס פעל מתוך הגנה עצמית.

 

ריטנהאוס בבית המשפט בחודש שעבר, לצד רגעי הירי בקנושה בשנה שעברה (צילום: AP / טוויטר)

 

כפי שדיווחנו בשבוע שעבר, מושל מדינת ויסקונסין, טוני איוורס, אישר לשלוח כ-500 חיילים מהמשמר הלאומי לעיר קנושה, וזאת על רקע החשש שההכרעה במשפט של קיטנהאוס תוביל למהומות אלימות.

בהודעתו שפורסמה ביום שישי האחרון איוורס הסביר כי מאות החיילים ימתינו מחוץ לעיר, וייכנסו אליה רק במידה שהמשטרה המקומית תבקש זאת: "אנחנו נמצאים בקשר רציף עם הרשויות המקומיות, כדי לוודא שהמדינה יכולה לסייע להן ולספק להן את המשאבים הנדרשים על מנת לשמור על קנושה", אמר איוורס והמשיך, "הקהילה בקנושה היא איתנה ועברה תקופה קשה ביותר במהלך השנתיים האחרונות. אני מפציר בכל מי שאינו גר באזור לכבד את התושבים ולא להגיע לעיר, ומי שבוחר להיפגש כדי להביע מחאה נדרש לעשות זאת בצורה בטוחה ושלווה".

6% לא
94% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE