הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
BFNYC business funding
הלוואות SBA
מימון והלוואות לעסקים לכל מטרה, ללא ביטחונות - הכי זול בארה"ב
Shefa Marketing
רוצים לידים בשפע?
בניית אתרים, שיווק אינטרנטי, קידום מפות, רשתות חברתיות, מכירת לידים, יילפ פרטנר
פיסת היסטוריה נדירה: הצלמת המיתולוגית אנני ליבוביץ מוציאה ספר דיוקנאות חדש
היא צילמה את כל הכוכבים הכי גדולים בתעשייה ההוליוודית, מיטב השחקנים והשחקניות, הדוגמניות, ואפילו את הפורטרט הראשון של קייטלין ג׳נר לאחר שהפכה לאישה. כעת, החליטה ליבוביץ להוציא ספר דיוקנאות חדש המרכז את כל הצילומים שהתפרסמו ב״ווג״

בשורה מרגשת עבור כל חובבי הצילום וחובבי צילום האופנה בפרט. הצלמת המיתולוגית ואחת החשובות ביותר בתעשייה, אנני ליבוביץ, הוציאה לאחרונה אנתולוגיה צילומי אופנה אשר צילמה לאורך השנים עבור מגזין האופנה היוקרתי ״ווג״.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


הספר מכיל את האני מאמין של היוצרת והאמנית, והוא כולל גם מעט הומור, כן, גם עצמי. ליבוביץ למדה במכון לאמנות בסן פרנסיסקו והושפעה במיוחד מעבודות הצילום של אנרי קרטייה, פרנק רוברט, הלמוט ניוטון, ריצ׳רד אבדון, ועוד, אך מאז ומתמיד ידעה שהיא רוצה שיהיה לה קול משלה, סגנון ייחודי. אחר. 

מלבד הספר החדש, העלתה הצלמת תערוכת פופ-אפ חדשה בשבוע האופנה האחרון, בסטודיו קטן במנהטן, שכולה הוקדשה לארץ הפלאות. אגב, אם אתם באיזור, התערוכה המדוברת צפויה להיות מוצגת עד סוף חודש דצמבר, בסאותהמפטון אשר בניו יורק. 

ליבוביץ כבר בת 72, ועדיין נחשבת לאייקון של ממש בתחומה. למעשה, היא נחשבת עם הצלמים המובילים ביותר בעולם. עבור מעריצים רבים, הספר החדש הינו פסגת היצירה שלה, ועבור מי שלא מכיר את העבודות של ליבוביץ, מדובר על אפשרות נהדרת ומופלאה להכיר אותה ואת היצירה שלה.

הספר כולל 341 צילומים, כאשר בכולם ניתן לראות את הכישרון יוצא הדופן שלה, השימוש הייחודי בצבעים, בבימוי, בקומפוזיציה, ושימוש באור, טבעי ומלאכותי כאחד. את דרכה המקצועית התחילה ליבוביץ בתור צלמת עיתונות ב״רולינג סטון״, שם היא הצליחה לתעד כמה מהרגעים החשובים של התקופה (ביניהם הצילום המפורסם של ג׳ון לנון ובת זוגו, יוקו, כאשר הם עירומים ובתנוחה עוברית). 

לאחר כמה שנים הגיע ליבוביץ למגזין ״ווג״, שם נשארה למעלה משני עשורים. כאשר נשאלה הצלמת באחד הראיונות האחרונים לכבוד השקרת הספר, כיצד בחרה לסיים אותו, ענתה ״במחווה לאלכסנדר מקווין״. הספר נסגר כאמור בצילום מהקולקציה האחרונה של אושיית האופנה, משנת 2010. כידוע, מקווין התאבד באותה השנה, ביום הראשון של שבוע האופנה בניו יורק. 

לסיכום, מדובר על בשורה של ממש עבור חובבי הצילום, בעיקר אלו אשר מכירים את עבודותיה של ליבוביץ, אך במידה ואתם נתקלים לראשונה בשמה של הצלמת, קניית הספר הינה הזדמנות ראשונה מסוגה להכיר אמנית חשובה מאין כמותה, ולא רק בתחום הצילום.

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE