הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Shefa Marketing
רוצים לידים בשפע?
בניית אתרים, שיווק אינטרנטי, קידום מפות, רשתות חברתיות, מכירת לידים, יילפ פרטנר
Shefa Marketing
רוצים לידים בשפע?
בניית אתרים, שיווק אינטרנטי, קידום מפות, רשתות חברתיות, מכירת לידים, יילפ פרטנר
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
עכשיו זה רשמי: זה בן הזוג החדש של קים קרדשיאן
אחרי שבועות ארוכים של שמועות, כותרות, תמונות פפראצי ואפילו רמזים עדינים מצד מקורבים של השניים, נראה שעכשיו אפשר לומר בביטחון, כוכבת הטראש קים קרדשיאן יוצאת עם הקומיקאי פיט דיווידסון

אחרי שכולנו חיכינו לו, הוא סוף-סוף הגיע, האישור הרשמי לגבי הזוגיות הנרקמת בין הצמד קים קרדשיאן ופיט דיווידסון. לפי הדיווחים, מקורב לכוכבת הטראש סיפר כי השניים אכן יוצאים כבר מספר שבועות. זמן קצר לאחר החשיפה של אותו מקורב, השניים נתפסו בעדשת הפפראצי כשהם יוצאים מביתה של קריס ג׳נר, אמה של קים, כשהם מחזיקים ידיים ונראים מאוהבים מתמיד.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


״הם לגמרי ביחד, ומתרגשים לראות לאן הזוגיות שלהם תקח אותם״, סיפר אותו מקורב. עוד הוסיף וסיפר כי פיט לא מעוניין לצאת כרגע עם אף אחת אחרת, ונראה כי הוא רציני בכל הנוגע לקים. ״כל משפחת קרדשיאן מאוד שמחה בשביל קים, הוא בחור מקסים, משעשע וקליל״, הוסיף.

כזכור, השמועות אודות רומן בין השניים החלו לצוץ לאחר שפיט וקים התארחו בתוכנית ״סאטרדיי נייט לייב״ יחד. מאז נראה כי הצמד ממש בלתי נפרד, ועשרות תמונות פפראצי פורסמו ברחבי הרשת, מציגות את השניים צמודים ומבלים זה לצד זו. 

בנוסף, התמונות ממסיבת הפיג'מות שאירגנה קים עבור יום הולדתו ה-28 של פיט הצליחו אף הן לחזק את החשד כי מדובר על מערכת יחסים זוגית לגמרי. כזכור, החגיגות נערכו בביתה של אמה של קים, קריס ג׳נר, ולפי הדיווחים, השניים היו צמודים ורומנטיים. 86% לא
14% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE