הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Shefa Marketing
רוצים לידים בשפע?
בניית אתרים, שיווק אינטרנטי, קידום מפות, רשתות חברתיות, מכירת לידים, יילפ פרטנר
BFNYC business funding
הלוואות SBA
מימון והלוואות לעסקים לכל מטרה, ללא ביטחונות - הכי זול בארה"ב
BFNYC business funding
הלוואות SBA
מימון והלוואות לעסקים לכל מטרה, ללא ביטחונות - הכי זול בארה"ב
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
The Real Estate Investor
חולמים על נדל"ן בארה"ב?
הצטרפו היום לתכנית הלימוד המשתלמת ביותר! מנטורים מקצעיים ומנוסים יעניקו לכם את הכלים והידע על מנת להגשים את שאיפות הנדל"ן שלכן
עיבוד טלווזיוני ראשון לסדרת הספרים המצליחה בעולם: ״מחזור כישור הזמן״
מחזור כישורי הזמן הינה סדרת ספרי פנטזיה מאת הסופר רוברט ג׳ורדן, היא הכוללת 14 כרכים ונחשבת מהמצליחות בכל רחבי העולם. כעת, מגיעה הבשורה המרגשת באמת, עיבוד טלווזיוני ראשון, המספק לצופים הרפתקה מיוחדת באמת, סוחפת, חכמה, ומרתקת

המחבר של סדרת ספרי הפנטזיה המצליחה, רוברט ג׳ורדן, הלך לעולמו באופן פתאומי לאחר שחווה התקף לב, אי שם בשנת 2007, לא לפני שהספיק לכתוב 11 ספרים מתוך הסדרה, ב-15 שנים בלבד. את השלושה הנוספים, כתב הסופר ברנדון סנדרסון, זאת על בסיס כוונתו ומורשתו של ג׳ורדן. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


כעת, מגיע העיבוד הטלווזיוני ל״מחזור כישור הזמן״. העלילה מציגה היסטוריה אשר חוזרת על עצמה שוב ושוב, כאשר האנושות בעלת תפקיד שונה בכל דור. בעולם הבדיוני של העלילה, האנרגיה החזקה ביותר נקראת ״הכוח האחד״, והוא מחולק לצד נשי וצד גברי בהרמוניה והגיון.

יום אחד, איך לא, מגיע כוח אפל, בצורה של גבר שאבדה עליו דעתו, והוא מצליח להוביל לחורבן של העולם כולו. אותו מצב סבוך, מוביל את הנשים לתעל את הכוח שנשאר, ולנסות ולהציל את העולם. העלילה של הסדרה למעשה מתחילה זמן רב לאחר שמתרחש אותו חורבן, כאשר מסתמן גיבור בעל כוח מיוחד, שגורלו הוא להציל את האנושות.

עד כה התיאורים מזכירים עוד סדרת פנטזיה בינונית, אך ההפך הוא הנכון. מדובר על עיבוד חכם, מקצועי, וסוחף, כזה שיכול לזכות גם בליבם של מי שאינם חובבים את הז׳אנר בדרך כלל. העונה הראשונה כוללת שמונה פרקים בלבד, ולפי הדיווחים, העונה השנייה כבר הוזמנה ובדרך להצטלם. 

בניגוד למתחרות נוספות, ״מחזור כישור הזמן״ מצליחה לא לבזבז את זמנו של הצופה, רק בפרק הראשון היא סוחפת אותו אל תוך העולם הבדיוני שהיא מציעה, והיא עושה זאת בחוכמה ואלגנטיות רבה. החלקים החסרים מתמלאים תוך כדי תנועה, השאלות לעיתים נשארות פתוחות ולעיתים מקבלות מענה. התוצאה היא חווית צפייה מעוררת ומפעילה. 

במילים אחרות, גם אם אתם לא מכירים את סדרת הספרים הפופולרית, מעולם לא קראתם מדע בדיוני או פנטזיה, וזה לא הסגנון שבדרך כלל מושך אתכם, מדובר על סדרה שבהחלט יכולה לשבור כמה סטיגמות. על כל היתרונות של הסדרה אחראים לא רק הליהוק המוצלח, אלא גם הבימוי החכם, וההפקה המרשימה.

לפי הדיווחים, העונה הראשונה עלתה למעלה מ-100 מיליון דולר, כך שתוכלו למצוא בה לא רק אפקטים מרשימים ואותנטיים, אלא גם לוקיישנים מרהיבים, תפאורה עוצרת נשימה, התרחשויות מרובות, והרבה ויזואליות אסתטית ומעוררת התפעלות. לסיכום, מדובר על סדרה שהיא הפתעה מרעננת לא רק בגבולות הז׳אנר. רוצו לצפות. 

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE