הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
Shefa Marketing
רוצים לידים בשפע?
בניית אתרים, שיווק אינטרנטי, קידום מפות, רשתות חברתיות, מכירת לידים, יילפ פרטנר
Shefa Marketing
רוצים לידים בשפע?
בניית אתרים, שיווק אינטרנטי, קידום מפות, רשתות חברתיות, מכירת לידים, יילפ פרטנר
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
BFNYC business funding
הלוואות SBA
מימון והלוואות לעסקים לכל מטרה, ללא ביטחונות - הכי זול בארה"ב
הארמון מגיב על הדוקו החדש אודות משפחת המלוכה: ״טענות מוגזמות ומופרכות״
סדרת הדוקו החדשה על משפחת המלוכה הבריטית מאת ה-BBC, אשר עלתה על אף דרישת המשפחה לא לשדר אותה, מצליחה לעורר סערה בממלכה ואף גרמה לנציג המלכותי להצהיר כי לא ישתפו פעולה עם הערוץ בעתיד

משפחת המלוכה חוזרת לככב בכותרות, הפעם בעקבות הדוקו החדש של ה-BBC, זאת למרות המאמצים של בני המלוכה לנסות ולמנוע את שידור הסדרה. לפי הדיווחים, חלקה הראשון של הסדרה צפויה לעסוק בעיקר בדוכסית לשעבר, מייגן מרקל.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


עוד דווח כי יצאה הוראה רשמית מהארמון המבקשת מאנשי הצוות לא לצפות בסדרה, זאת במקביל להצהרה מפתיעה וחד משמעית, בה הארמון הודיע כי לא ישתף פעולה עם הרשת בעתיד. מטעם הארמון נמסר: ״עיתונות חשובה לדמוקרטיה, אך כאן מדובר על טענות מוגזמות ומופרכות ממקורות אלמוניים, אשר מוצגות כעובדות״.

עוד הוסיפו ואמרו כי מדובר על תוצאה מאכזבת במיוחד, בעיקר כאשר זה מגיע מערוץ כה גדול ומכובד כמו ה-BBC. כאמור, הפרק הראשון עוסק במייגן מרקל, ובמהלכו מתראיינת עורכת הדין של הדוכסית לשעבר, זאת במטרה לנקות את שמה. אנשי ההפקה בחרו לחזור לאחד הריבים התקשורתיים הראשונים בין מרקל ובני המלוכה, אשר סובב סביב הכתר שבחרה ליום חתונתה.

לפי השמועות, הדוכסית לשעבר רצתה כתר אזמרגד, אך המלכה אליזבת לא הסכימה לכך, מה שהמצליח לעורר מהומה גדולה בבית המלוכה. הנסיך הארי יצא מיד להגנתה של מרקל, והיא אכן בסופו של יום, בחרה בכתר שרצתה. 

בשבוע הבא צפוי לעלות החלק השני של הסדרה, אשר עתיד להתמקד הפעם בקרע בנוצר ביחסים בין האחים, הנסיך הארי והנסיך וויליאם. לפי הדיווחים, הדרמות האחרונות לא מיטיבות עם מצבה הבריאותי של המלכה, אשר בחודש האחרון נאלצה להבריז מכמה אירועים חשובים במיוחד. 

100% לא
0% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE