הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
קריסת המערב: "אוניברסיטת אוקספורד תמנה מרצים לפי עמדתם הפוליטית"
צוות-משימה חדש שמטרתו לבחון את מידת ה'ערות' והעמדות הפרוגרסיביות של מרצים הוקם, ומסקנותיו אמורים להפוך את המוסד היוקרתי בו למד אבי הדמוקרטיה המודרנית ג'ון לוק לגוף פוליטי/היררכי לחלוטין

על פי הדיווחים, צוות המשימה לשוויון גזעי של אוניברסיטת אוקספורד פרסם המלצה המבקשת לשכור את שירותי האקדמאים והפרופסורים העובדים אצלם לפי 'דירוג פרוגרסיבי'.

ההצעה נועדה להעלות את מספר העובדים מרקעים אתניים שונים, לפי ה"טלגרף", שסקר את מסמך הייעוץ של צוות המשימה.

פאנל השוויון המיוחד ציין כי "חשוב להטמיע EDI [שוויון, גיוון והכלה]" ב"כל תהליך הגיוס", וכי "יש להקים מאגר במימון מרכזי של משקיפים מיומנים ב-EDI" כדי "לספק תמיכה" לפאנלים לגיוס", נכתב במסמך.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


צוות המשימה ביקש גם ש"אזרחות טובה ו/או מחויבות ל-EDI" יהיו "קריטריונים חיוניים" במהלך תהליכי תגמול והכרה. לפי ה"טלגרף", התלמידים והצוות האקדמי באוקספורד התבקשו להגיש תגובות עד יום רביעי הבא.

לאחר מכן צוות המשימה יצור אסטרטגיה בנושא שוויון וגיוון שתוגש לאישור מועצת אוקספורד לפני שתהפוך למדיניות רשמית. עם זאת, העיתון דיווח כי ההצעות גררו ביקורת מצד אקדמאים בכירים באוניברסיטה שחוששים שמועמדים מתאימים "יסומנו כי הם לא קפצו על העגלה הפרוגרסיבית". "אם אנחנו אמורים לשים לב ל-EDI שלהם, האם זה אומר שזה לא משנה אם הם חסרי תועלת בהוראה ובמחקר? או שעכשיו אתה צריך לקבל ציון ערות מינימלי כדי לקבל עבודה?" פרופסור בכיר אלמוני אמר ל"טלגרף".

דובר אוניברסיטת אוקספורד אמר שהמסמך עדיין לא מהווה מדיניות רשמית, וציין ש"אסטרטגיה מפורטת" לגבי ההמלצות עשויה להגיע עד סוף השנה האקדמית.

הצעות אחרות כוללות תוכנית חוצת פקולטות של "הוראה כוללת, גיוון תכניות לימודים ופעילויות דה-קולוניזציה" והכשרת סטודנטים ואנשי אקדמיה להבין טוב יותר מיקרו-אגרסיות וסטריאוטיפים.

17% לא
83% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE