הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
"בולדווין עלול להיכלא בקרוב - ממשיך להתעלם מצו-חיפוש מיוחד"
השחקן המפורסם ששיחרר את הכדור לחזה של צלמת הקולנוע הליינה היצ'נס מסרב למסור לרשויות החוק את הטלפון הנייד שלו למרות שצו חיפוש הוגש כבר לפני שלושה שבועות - מדובר בעבירה על החוק במסגרתה עלול לעמוד למשפט, להימצא אשם, ולמצוא עצמו במאסר

הרשויות בניו מקסיקו ובניו יורק עדיין מנסות להשיג את הטלפון הסלולרי של השחקן אלק בולדווין כשהן חוקרות את מותה הטראגי של צלמת הקולנוע בסט הסרט ההוליוודי, אך למרות קבלת צו חיפוש לפני שבועות - בולדווין מתחמק.

בהצהרה משותפת מיום שישי, משרד השריף של סנטה-פה והפרקליטות המחוזית השיפוטית הראשונה של ניו מקסיקו אמרו שהם כעת "עובדים באופן פעיל" עם המשטרה בסאפולק, ניו יורק - שם בולדווין הוא הבעלים של בית - כדי לשחזר את המכשיר. עדיין לא ברור מדוע השחקן לא סיפק את הטלפון שלו למשטרה, שהשיגה צו חיפוש לפני שלושה שבועות בחיפוש אחר מידע רלוונטי הקשור למות מירי של הליינה האצ'ינס על הסט של סרטו "חלודה" באוקטובר האחרון.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


בהתחלה בלשית מסנטה-פה אמרה שכשהיא ביקשה לחפש באייפון מרצונה, בולדווין סירב והורה לה "להשיג צו", לפי תצהיר המשטרה. כמעט חודש לאחר מכן, הטלפון עדיין לא נמצא בשום מקום.

על פי הדיווחים, השחקן שהפך לבמאי נראה מדבר באותו מכשיר זמן קצר לאחר שהאצ'ינס נורתה למוות, ורשויות אכיפת החוק מחפשות לבדוק כל טקסט, מייל או מידע אחר המאוחסן בטלפון שעשוי לשפוך אור נוסף על התקרית.

למרות שבולדווין התעקש שהוא לא יישא באחריות לירי - בטענה שאין לו "אין מושג" איך כדור חי בסופו של דבר נכלל באקדח בסט שהיה אמור להיות עם נשק 'קר' - הוא בכל זאת החזיק את הנשק כשזה השתחרר ופגע בצלמת הקולנוע.

מפקחת התסריט מאמי מיטשל, יתרה מכך, תבעה את השחקן על רשלנות, בטענה שהוא "בכוונה, ללא סיבה או תירוץ, התניע וירה באקדח הטעון למרות שהסצנה הקרובה שתצולם לא קראה להנעה וירי של הנשק", מיטשל הוסיפה שבולדווין "בחר לשחק רולטה רוסית עם אקדח טעון מבלי לבדוק זאת".

התובעים בניו מקסיקו הצהירו כי חלק מהאנשים שטיפלו בנשק על הסט עלולים לעמוד בפני עונשים פליליים, אך עד כה סירבו לומר מי. בולדווין, לעומת זאת, הצהיר שהוא לא מודאג מהאשמות, וכינה את האפשרות הזו "לא סבירה מאוד" במהלך ראיון עם ג'ורג' סטפנופולוס מ-ABC בדצמבר.

8% לא
92% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE