הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
BFNYC business funding
הלוואות SBA
מימון והלוואות לעסקים לכל מטרה, ללא ביטחונות - הכי זול בארה"ב
BFNYC business funding
הלוואות SBA
מימון והלוואות לעסקים לכל מטרה, ללא ביטחונות - הכי זול בארה"ב
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
תמונות יום ההולדת של קייט מידלטון הגיעו לרחבי הרשת, וזה מה שהמעריצים חושבים
לאחרונה, חגגה הדוכסית יום הולדת ארבעים, והחליטה לפרגן לעצמה סשן תמונות מרהיב ומקצועי על ידי הצלם המבוקש פאולו רוברסי. כעת, כמה ימים מאוחר יותר, הגיעו התמונות לרשתות החברתיות, והמעריצים משוכנעים שהתמונות מרמזות כי קייט לגמרי מוכנה להפוך למלכה

בסוף השבוע האחרון חגגה קייט מידלטון את יום הולדתה הארבעים. את כל התמונות צילם הצלם האיטלקי המבוקש, פאולו רוברסי. מקורב לדוכסית סיפר: ״אלו תמונות מיוחדות מאוד של קייט, שנראות לראשונה. ללא ספק הן מרמזות לכך שהדוכסית מוכנה להפוך למלכה ממש בקרוב״. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


כמו כן, קשה לפספס את הרפרנס ההיסטורי של התמונות של קייט, בהן היא לובשת חיוך גדול, ושמלה של אלכסנדר מקווין, אשר מתייחס לתמונות של המלכה אליזבת שנלקחו על ידי הצלם ססיל סיטון. למעשה, חדי העין יוכלו לראות דמיון רב בין התמונות של קייט לבין תמונות של הנסיכה אלכסנדרה משנת 1864.

המעריצים משוכנעים כי התמונות למעשה משקפות את העובדה כי הדוכסית כבר לגמרי מוכנה לעבור לשלב הבא, כאשר היא עושה את הצעד אותו עשתה הנסיכה אלכסנדרה, שהפכה אף היא, למלכה. לפי הדיווחים, אותו סשן מלכותי כלל 250 תמונות, רובן בשחור לבן, אך נבחרו כמה עשרות תמונות בלבד.

התמונות של קייט זכו ללא מעט תגובות נלהבות, כאשר עוקבת אחת אף אמרה כי התמונות של קייט מעידות על ביטחון עצמי רב: ״היא נראית מדהים, ככה, עם השיער הטבעי שלה, מעט איפור, והרבה אלגנטיות״, אמרה.100% לא
0% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE