הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
הדלקת בשתן חזרה? כך תטפלי בה בדרכים טבעיות
אין אישה שלא מכירה את התופעה הלא נעימה הזו, שיכולה לבקר אותנו מעת לעת. נשים רבות פונות מיד לאנטיביוטיקה, אך למעשה, ישנן לא מעט דרכים טבעיות ויעילות במיוחד, בעזרתן ניתן לטפל בתופעה ואף להעלים אותה תוך זמן קצר. הנה כל מה שחשוב שתדעי

דלקת בדרכי השתן הינה תופעה מוכרת ונפוצה במיוחד, בעיקר בקרב נשים. התופעה נגרמת בעקבות חדירה של חיידקים לשלפוחית השתן, מה שיוצר זיהום מקומי הבא לידי ביטוי בכאב ובתחושת צריבה, בעיקר בעת מתן שתן. הסיבה לעובדה כי התופעה הינה שכיחה במיוחד בקרב נשים היא העובדה כי המבנה האנטומי של האישה מאפשר כניסה מהירה יותר של חיידקים למערכת השתן בעקבות צינור השופכה הקצר. 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


אז מה עושים כאשר הדלקת מגיעה לבקר? הדרך הנפוצה היא אנטיביוטיקה, אך ישנן לא מעט דרכים טבעיות שיכולות לעזור. הנה כמה מהן שחשוב שתכירי. 

ויטמין c

לפי מחקרים רבים אשר נעשו בתחום, ויטמין זה יכול לעזור לך להילחם בדלקת ובזיהום באמצעות הגברת שחרור מולקולות ייחודיות, בעלות השפעה אנטי מיקרוביאלית. חשוב לדעת כי במקרה של אבנים בכליות, יש להתייעץ עם הרופא טרם לקיחת הויטמין. 

שתיית מים

העיקרון שעומד מאחורי שתיית מים מרובה היא העובדה כי יותר נוזלים יעברו בדרכי השתן, ובכך למעשה יעזרו לגוף להתמודד עם הזיהום. זאת באמצעות שטיפה החוצה של אותם חיידקים הנמצאים בדרכי השתן. ההמלצה כיום היא לשתות בין שניים לשלושה ליטרים ביום. 

שמירה על היגיינה

מדובר על דרך יעילה וחשובה במיוחד, אשר יכולה להפחית באופן ניכר את העומס הבקטריאלי במערכת ואת הסיכוי לזיהום חוזר או גובר. לכן, חשוב להקפיד על ניקיון האזור ורצוי להימנע משימוש בחומרים אשר עלולים לפגוע ברקמות כמו קרמים ובשמים. בנוסף, מומלץ להשתמש בתחתונים אשר עשויים מחומרים טבעיים כגון כותנה. 

מיץ חמוציות

ידוע בהשפעתו המטיבה על דלקת בשתן, בעיקר בזכות הרכיב הפעיל שבו אשר התגלה כמנוע היצמדות של חיידקים לרקמה, ומסייע לשטוף אותם החוצה. ההמלצה העדכנית כיום היא ליטול תוסף חמוציות מרוכז מבחינת כמות הפרי שהוא מכיל. כמובן כי חשוב לוודא כי התמצית מכילה את רכיבי הפרי, ולא רק את המיץ. 

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE