הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
עולם חדש מופלא? "ביל גייטס, מארק צוקרברג, וג'ף בזוס השקיעו מיליונים בחברה המייצרת חלב-אם במעבדה"
על רקע המחסור החמור בפורמלת-תינוקות בעשרות מדינות בארה"ב נראה כי למולטי-מיליארדרים יש פיתרון עבור כולנו, חלב-אם המיוצר במעבדה - האם אנו חוזים בהתפתחותם של תהליכי הורות כפי שנחזו בספרו הדיסטופי של אלדוס האקסלי עולם חדש מופלא?

כמה מהגברים העשירים בעולם, ביל גייטס, מארק צוקרברג, ג'ף בזוס וריצ'רד ברנסון, השקיעו כולם בחברה חדשה המנסה למכור חלב-אם אנושי שגדל במעבדה.

עוד בשנת 2020, חברת ההשקעות Breakthrough Energy Venture הודיעה על גיוס 3.5 מיליון דולר במימון סדרה A לחברה בשם BIOMILQ, Inc.

גייטס, צוקרברג, בזוס וברנסון כולם חברים בחברת Breakthrough Energy Venture.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


BIOMILQ הוא עסק בצפון קרוליינה שנוצר בשנת 2019 על ידי ביולוגית-התא ליילה סטריקלנד. החברה פועלת ליצירת "חלב אנושי" במעבדה באמצעות תאים שנלקחו מרקמת שד אנושית וחלב מנשים מקומיות שמתוגמלות בכרטיסי מתנה של Target. מאמר של CNN Business שפורסם מוקדם יותר החודש והתמקד ב-BIOMILQ אמר כי הנוסחה "שגדלה במעבדה" יכולה להיות מוכנה למכירה ללקוחות תוך שלוש שנים. על פי הדו"ח, "BIOMILQ מגדלת את התאים בצלוחיות, מאכילה אותם בחומרים מזינים, ולאחר מכן דוגרת אותם בביוריאקטור המחקה את הסביבה של השד. כאן התאים סופגים יותר חומרים מזינים ומפרישים רכיבי חלב".

מייסדת החברה, אמרה ל-CNN שהחלק הקשה בהכנסת המוצר לשוק הוא לשכנע את הרגולטורים שהוא בטוח לתינוקות - מכיוון שחלב אנושי שגדל במעבדה נוצר בטכנולוגיה חדשה, ציינה סטריקלנד, "אינו באמת עונה לשום מסגרת רגולטורית שקיימת". המייסדת האחרת של BIOMILQ, מישל איגר, אמרה בעבר, "ה-FDA, ה-E.U. וגופים רגולטוריים אחרים ברחבי העולם ידרשו מאיתנו לעבור כמה שלבים נוספים, כפי שהם צריכים, כדי להוכיח שאנחנו בטוחים ויעילים". כעת, כשהתקשורת ברחבי המדינה מכסה את המחסור המחמיר בפורמולות לתינוקות ואזרחים רבים מחפשים עזרה מהממשלה הפדרלית, ה-FDA חוקר דרכים להשיג יותר פורמולות לתינוקות על מדפי החנויות.

כפי שמשתמש נלהב בטוויטר התלוצץ במדויק, "ביל גייטס מדהים. הוא משיק חלב אם מלאכותי בדיוק כשהמחסור בפורמולה מגיע לאמריקה; הוא המשקיע הגדול ביותר בחיסונים ויש מגיפה; הוא הבעלים הגדול ביותר של קרקעות באמריקה ויש משבר מזון. זה כאילו הוא בעל ראיית רוחנית".

12% לא
88% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE