הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
ביידן או טראמפ? נראה שהאמריקאים לא רוצים אף אחד מהם
המסקנות הללו מגיעות בעוד שאישור הדירוג לביצועיו של הנשיא המכהן נמצאים בשפל, והוועידה החוקרת את אירועי ה-6 בינואר גוררת התנגדות כלפי הנשיא הקודם

הסקרים תמיד שואלים את המשתתפים אם הבחירות היו מתקיימות היום, האם הם היו מצביעים לג'ו ביידן או דונלד טראמפ. אך סקר חדש מראה כי האמריקאים לא רוצים אף אחד מהשניים.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


(צילום: Shutterstock)

 

אחת השאלות בסקר, שנערך על ידי Yahoo ו-YouGov בין ה-10 ל-13 ביוני, העלתה האם הנשיא לשעבר צריך בכלל להתמודד שוב לנשיאות בשנת 2024. יותר ממחצית, 55 אחוזים, ענו בשלילה, בעוד שרק 31 אחוזים חושבים שטראמפ צריך לרוץ לבית הלבן.

עם זאת, כאשר משייכים את העונים על השאלה למחנה פוליטי, 80 אחוזים מהדמוקרטים ענו שלא - בעוד ש-14 אחוזים מהדמוקרטים ענו בחיוב. עבור הרפובליקנים, 25 אחוזים הצביעו בשלילה, ואילו 58 אחוזים חושבים שטראמפ צריך לרוץ.

ההתנערות מהתמודדות נוספות של הנשיא ביידן היא אפילו יותר חזקה בקרב משתתפי הסקר, שהם 1,541 אמריקאים בוגרים ברחבי ארצות הברית.

כאשר נשאלו אם הנשיא המכהן צריך להתמודד לקדנציה נוספת בעוד שנתיים וחצי, 64% ענו לא לשאלה, בעוד רק 21 אמרו שכן. בחלוקה לשיוכים פוליטיים - 36 אחוזים מהדמוקרטים ענו לא, אך 43 אחוזים מהם רוצים את ביידן לעוד 4 שנים בבית הלבן.

בקרב הרפובליקנים, 84 אחוזים אמרו שהנשיא ביידן לא צריך להתמודד שוב, בעוד שעשרה אחוזים אמרו שהוא כן צריך. 

ועדיין, כאשר המשתתפים נשאלו למי הם יצביעו אם טראמפ וביידן יתמודדו זה מול זה בבחירות 2024, הרוב עדיין העדיף את הנשיא לשעבר בקדנציה שנייה. 

42 אחוזים מהנסקרים אמרו שהם יצביעו לטראמפ, בעוד שרק 39 אחוזים אמרו שהם יצביעו לביידן. 20 אחוזים מהמשתתפים אמרו כי הם עדיין לא בטוחים במי יבחרו.

על אף שהנשיא ה-45 נראה מביס את זה שמכהן, הפופולריות של טראמפ רואה ירידה לאחר שהחלו שהדיונים בוועדה החוקרת את אירועי ה-6 בינואר, כך לפי סקר של פוקס ניוז. 55 אחוזים מהנשאלים הציגו דעה שלילית על טראמפ, כאשר 44% התבטאו באופן חיובי כלפיו.

 

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE