הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
האימון האולטימטיבי: יום היוגה הבינלאומי
ליוגה יתרונות בריאותיים רבים, היא תורמת לשיווי משקל, משפרת את הגמישות, בונה שרירים, מגבירה את זרימת הדם ועוד. לכבוד יום היוגה, הנה כל היתרונות של אחד האימונים הכי אהובים ופופולריים של התקופה

מקורה של היוגה היא בפילוסופיה ההינדית. משמעות המילה "יוגה" היא איחוד בין התודעה והנפש. במילים אחרות, מצב בו החושים מתמקדים פנימה ואינם מופרעים על ידי גורמים חיצוניים. כתוצאה מכך, אימון היוגה היא דרך נהדרת להגיע לשלווה ולהתמזג עם המהות של עצמנו.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


תרגול יוגה קיים כבר אלפי שנים, וכיום היא פופולרית ברחבי העולם ויש גם הרבה סוגים שונים מהם ניתן לבחור. לכבוד יום היוגה הבינלאומי ריכזנו עבורכם את היתרונות המרכזיים של האימון האהוב. 

1. הגדלת הכוח

יוגה היא כלי פנטסטי לבניית כוח, החשוב כל כך לחיי היומיום כמו גם לרמות הכושר הפונקציונאלי שלנו, לכן חשוב מאוד לשמור ולפתח את הכוח של הגוף שלנו.

2. שיפור הגמישות

תרגול קבוע עושה פלאים לגמישות המפרקים והשרירים שלנו. במיוחד אם אתם מתרגלים ביקראם יוגה (יוגה חמה) מכיוון שהחום באמת עוזר לנו לדחוף את גוף שלנו מעבר למגבלות. מתיחות קבועות כאלה אידיאליות לאנשים שעושים הרבה אימוני כוח או ריצה, שכן תרגילים מסוג זה עלולים לגרום להידוק השרירים אשר בתורם עלולים לגרום לכאבים או לפציעות. 

3. שיקום פציעות

פציעות ישנות ומפרקים נוקשים עלולים להחמיר כאשר הם נשארים ללא השגחה וטיפול. לכן, חשוב מאוד לשמור על הגוף שלנו בתנועה. יוגה עובדת על כל השרירים בגוף ומטפלת בלקויות שעלולות לגרום לבעיות. ניתן לבחור את התרגול המתאים ביותר לכם, כך שתוכלו לעבוד על השרירים והמפרקים בעדינות ולעצור היכן שאתם מרגישים בנוח.

4. הורדת לחץ

נושא גדול שמתרכזים בו בכל שיעור יוגה הוא שחרור הלחץ. הצד המדיטטיבי יותר של התרגול העתיק עוסק בביטול כל המחשבות המתרוצצות בראש שלנו ושחרור הבעיות. יוגה יכולה להיות גם מועילה לכל מי שסובל מדיכאון או חרדה.

5. שיפור המוטיבציה

יוגה היא משהו שאתם יכולים לעשות כל יום. כך למשל עשר דקות בבוקר היא דרך מצוינת להתחיל את היום. אימונים קצרים ולעיתים תכופות יעזרו לכם לבנות כוח ולהתקדם בתנוחות שלכם.

6. נקודת מבט חדשה

חלק נוסף ביוגה עוסק בהתבוננות בדברים מנקודת מבט אחרת. תרגילים שונים מצוינים למדיטציה ועוזרים להרים את מצב הרוח.

7. חברים חדשים

הפופולריות של יוגה הופכת אותה למקום נהדר להכיר חברים חדשים. שיעורי יוגה הם דרך נפלאה המקרבת בין אנשים, במיוחד בעלי תחומי עניין דומים וזה בהחלט עוד סיבה מדוע כדאי להצטרף לשיעור היוגה בסביבה שלכם.

8. שיפור היציבה

רבים מאתנו מבלים כל היום בשולחנות מול מסך מחשב, מה שעלול להוביל לכל מיני בעיות רפואיות. מכיוון שהיוגה עובדת על כוח הליבה והגמישות שלנו, זה עוזר להיות מודעים יותר ליציבה שלנו. על ידי בניית כוח בגב, יהיה לנו יותר נוח לשבת זקוף ולעזור למנוע בעיות שנוצרות כתוצאה מישיבה לקויה.

9. הכנה לעתיד

כוח השרירים וגמישות המפרקים חשובים לא רק לחיי היום יום, אלא הם חשובים גם למניעת בעיות בהמשך.  ככל שאנו מתבגרים כך אנו נוטים יותר לפציעות. על ידי בניית כוח, אנו יכולים להישאר מאוזנים וחזקים גם בגיל מבוגר.

10. להיות בריאים

עבור רבים, יוגה היא לא רק שיעור כושר רגיל, היא דרך חיים. היא מלמדת אותנו להיות מודעים ולדאוג לגוף שלנו. לא רק על ידי מתיחות וחיזוקים, זה גם עוזר לנו לחשוב על מה שאנחנו מכניסים לגוף שלנו.  בריאות נפשית חשובה לא פחות מבריאות גופנית, והשילוב הזה עוזר למצוא איזון מושלם המשפיע בסופו של יום על החיים. 

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE