הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
דרושים אנשי מכירות ומנהל פרוייקטורים
לאזור וושינגטון וסן פרנסיסקו, עזרה בדיור
בשורה לחובבי המסיבות בדרום-קליפורניה: ווסט-הוליווד מאריכה את שעות הבילוי והשתייה בברים עד 4 לפנות בוקר
גם מועדוני לילה ומסעדות (במידה ואתם רעבים בשעה מוגזמת של הלילה) נופלות תחת התקנות החדשות, מחד הצעד אמור להחזיר את אזור הבילויים חזק לתמונה אחרי ההאטה שחלה בימי הקורונה, מאידך ישנם תושבים המתנגדים לצעד

בהצבעה של 3 בעד ו-2 מתנגדים ביום שני בערב, מועצת העיר של ווסט-הוליווד הצביעה על הארכת זמן השתייה בעיר עד 4 לפנות בוקר מה שיאפשר לברים לשמור על המסיבות והחוגגים ערים עד מאוחר.

השכונה הנחשבת לאחת התוססות ביותר בדרום קליפורניה תאריך את מכירות האלכוהול מ-2:00 עד 4:00 בצעד שעדיין ממתין, אך בהחלט צפוי לקבל בקרוב אישור רשמי של המדינה.

תוכנית הפיילוט, עליה הוטל וטו בפעם האחרונה ב-2018, חלה על ברים, מסעדות ומועדוני לילה, ובמידה והמדינה תיתן אור ירוק, הרשויות המקומיות יוכלו להתחיל וליישם אותה באופן מידי.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


חבר מועצת עיריית ווסט-הוליווד, ג'ון אריקסון, אמר שהבעיה הגדולה ביותר היא לוודא שכולם יוכלו להגיע הביתה בשלום.

"כאדם צעיר ונבחר ציבור צעיר, אני רואה את החברים שלי שם הרבה אחרי 2 בלילה, אז יש לנו גם דאגות לביטחון הציבור. אנחנו רוצים לוודא שאנשים חוזרים הביתה בשלום. וגם כשאנשים עוזבים את הברים וחיי הלילה שלנו והולכים לערים אחרות, אז מה ערים אחרות חושבות?" אמר אריקסון. יש אומרים שזה מה שווסט-הוליווד צריכה - במיוחד אחרי מה שקרה במהלך מגיפת הקורונה.

"אני מרגישה שהרבה עובדים יכולים להרוויח יותר כסף באזור הלילה המאוחר", אמרה הרקדנית המקצועית שניה ג'ונסון. "אני מרגישה שיותר אנשים מתחילים לצאת אחרי חצות אז למה שנפסיק לשרת ב-2 בלילה? במיוחד כשכל הערים הגדולות כמו ניו יורק, שיקגו, מיאמי, לאס וגאס, כולן פתוחות עד 4 לפנות בוקר".

"אני דיג'יית במערב הוליווד בכל הברים האלה, אני כן שם לב שאנשים נשארים בחוץ מאוד מאוחר ויוצאים מאוד מאוחר אז אני יודע שהברים ירוויחו מזה הרבה", אמרה אוליביה פולסון.

 

עם זאת, אחרים חוששים ששעה כ-4 לפנות בוקר תהיה מוגזמת.

"כבר יש לנו חיי לילה מדהימים ונפלאים, נהדרים ב-WeHo, SoHo, NoHo, פאלם ספרינגס, בכל מקום אחר. זה לא משפר את חיי הלילה", אמר רוברט סטלוף, תושב מודאג של ווסט-הוליווד.

"זה רק פוגע בקהילה ועלול לפגוע באנשים".

הנתונים הסטטיסטיים שהציג ארגון 'אמהות נגד נהגים שיכורים' מראים שרוב מקרי המוות מ-DUI מתרחשים בין חצות ל-4 לפנות בוקר, ושחלה עלייה של כ-20% במהלך המגיפה גם כאשר 11% פחות כלי רכב היו על הכביש. "הטרגדיה ההרסנית ביותר שאני חושבת שראיתי אי פעם היא קורבן של תאונת נהיגה בשכרות וסמים. זהו פשע שניתן למנוע ב-100%", אמרה פטרישיה רילר, מנכ"לית הארגון בקליפורניה.

"אמא או אבא שמאבדים ילד, האבל הזה טרי באותה מידה אם זה 10 שנים, 20 שנה, כאילו זה קרה רק לפני שעות. אז החורבן פשוט לא שווה את זה", היא מוסיפה.

ווסט-הוליווד מצטרפת לסן פרנסיסקו, אוקלנד, פרזנו, קואצ'לה, ופאלם ספרינגס בין הערים שבוחנות את הפיילוט.

50% לא
50% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE