הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
דרושים אנשי מכירות ומנהל פרוייקטורים
לאזור וושינגטון וסן פרנסיסקו, עזרה בדיור
חזר לזירה: מה עשה אביו של בריאן לונדרי במקום שבו אותרה גופת בנו?
בתקשורת המקומית בפלורידה מדווחים שאביו של הרוצח יצא לטייל דווקא במקום שבו נמצאה גופת בנו בשנה שעברה. הטיול התמוה מגיע ימים בודדים לאחר שנחשפה הודאת הרצח של בריאן

כריסטופר לונדרי, אביו של בריאן שרצח את בת זוגו גבריאל פטיטו, יצא בסוף השבוע לטייל בקרבת ביתו. באופן תמוה ביותר, לונדרי האב בחר לטייל באותו אזור שבו אותרה גופת בנו בשנה שעברה.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


כריס לונדרי, במהלך הטיול באזור שנמצאה גופת בנו, בריאן

 

הטיול של לונדרי שלשום (שישי) באזור פארק "מיאקהצ'י קריק" בדרום פלורידה הגיע יממה בלבד לאחר שבית המשפט סירב לבטל את התביעה האזרחית שהוגשה נגד בני הזוג לונדרי ע"י הוריה של הנרצחת.

לפי הדיווחים בתקשורת המקומית בפלורידה, לונדרי טייל באזור במשך מספר שעות, ולאחר מכן נכנס למכוניתו ונסע מהאזור. כזכור, זמן קצר לפני מציאת גופתו של בריאן, בני הזוג לונדרי החליטו "לסייע" לשוטרים בחיפושים אחר גופתו של לונדרי, ובתוך חצי שעה הם הצליחו לאתר חפצים אישיים של בנם (לאחר שחוקרי ה-FBI סרקו את האזור במשך כשישה שבועות, ללא הצלחה).

בין אותם חפצים אישיים של לונדרי נמצאה מחברת, ובשבוע שעבר דווח שלונדרי הבן הודה ברצח של בת זוגו באחד העמודים שבהם כתב על הטיול המשותף שלהם.

כפי שדיווחנו בזמנו, המחברת ובה שמונה עמודים שנכתבו ע"י לונדרי אותרה ע"י רשויות החוק באותו היום שבו נמצאה גופתו בשמורת טבע בפלורידה, וכבר בזמנו חוקרי ה-FBI מסרו שהיא "מכילה הודאה כתובה".

עורך הדין סטיב ברטולינו המייצג את משפחת לונדרי פרסם חלק מהתוכן של המחברת, שעשויה לחשוף פרטים נוספים על הפרשה שהסעירה את ארצות הברית בשנה שעברה: "אני סיימתי את חייה", כתב לונדרי בן ה-23, "חשבתי שזה המעשה של רחמנות, שזה מה שהיא רצתה, אבל עכשיו אני מבין שעשיתי טעויות רבות".

לונדרי כתב שהוא החליט 'לסיים את חייה' של פטיטו בעקבות פציעה כלשהי שממנה סבלה בזמן שהם יצאו לקמפינג. הוא מתאר כיצד הוא ניסה לחמם אותה בעודה סובלת מכאב קיצוני, אך באף שלב לא תואר ניסיון להשיג עזרה.

 

המחברת של לונדרי, כפי שפורסמה ע"י עורך דין המייצג את משפחת לונדרי

 

כזכור, הפרשה הטרגית החלה בחופשת 'קוסט טו קוסט' של בני הזוג, בה הם נסעו ברחבי ארה"ב ברכב מסחרי. קרובי משפחתה של פטיטו סיפרו שהיו עמה בקשר עד סוף חודש אוגוסט 2021, בעת שהיא ולונדרי ביקרו בפארק הלאומי גרנד טיטון (Grand Teton National Park) בצפון-מערב מדינת ויומינג, לא רחוק מהפארק הלאומי ילוסטון.

לאחר יותר משבועיים של חיפושים, גופתה של פטיטו אותרה ב-19 בספטמבר באזור הפארק הלאומי. כשבוע לאחר מכן פורסם דו"ח הנתיחה שלאחר המוות שקבע שפטיטו מתה כתוצאה מחניקה. בנוסף, הנתיחה חשפה שפטיטו מתה לפחות 3 שבועות לפני שגופתה אותרה (בין ה-21 ל-28 באוגוסט).

לאורך הפרשה בריאן לונדרי היה החשוד היחיד - תחילה בהיעלמותה של פטיטו ובהמשך ברציחתה - וב-20 באוקטובר גופתו אותרו בפלורידה לאחר ששם קץ לחייו.

לאחר מציאת גופתו של לונדרי ולפני שרשויות החוק הודיעו רשמית שאכן מדובר בבן זוגה של פטיטו, דווח כי מחברת ו"מספר פריטים אישיים נוספים" של לונדרי נמצאו בסמוך לגופתו. מוקדם יותר השנה, חוקרי ה-FBI אישרו כי אותה מחברת "כללה מכתבים שנכתבו ע"י מר לונדרי, בהם לקח אחריות על מותה של גברת פטיטו" - אותה הודאה שפורסמה ע"י ברטולינו.

71% לא
29% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE