הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
לאחר שביקשה שיפנו אליה בלשון רבים: דמי לובאטו חוזרת בה מבקשתה
הזמרת הבינלאומית התראיינה לאחרונה וביקשה לפנות אליה שוב בלשון נקבה, כך היא מרגישה כעת הכי בנוח. ״אני אדם פלואידי בנוגע למגדר שלי ולמיניות שלי. המטרה שלי היא תמיד להקשיב לעצמי ולהרגיש אנושית״, הסבירה

נראה כי הזמרת דמי לובאטו חוזרת ומתחברת לנשיות שלה, זאת לאחר שביקשה שיפנו אליה בלשון רבים. כזכור, לפני שנה תמימה, הודיעה הכוכבת כי מעתה ואילך, יש להתייחס אליה בלשון רבים והצליחה לעורר לא מעט כותרות ועניין סביבה בקשתה.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


כעת, חוזרת מבקשתה, ואומרת: ״אפשר לפנות אלי בלשון נקבה״. עוד הוסיפה ואמרה לובאטו כי היא אדם פלואידי, בעיקר בכל הנוגע למגדר שלה. ״אני מרגישה איזון הולך וגובר בין האנרגיה הגברית שלי והאנרגיה הנשית שלי. אני מרגישה אנושית, וזו המטרה הכי גדולה שלי״, אמרה.

״הבקשה לפנות אלי בלשון רבים נבעה מתוך מקום בו הרגשתי לא ממש אישה, אבל גם לא ממש גבר. אז חשבתי שיהיה הכי נכון לפנות אלי בלשון רבים״, סיפרה הזמרת. ״אף אחד לא מושלם, מותר לכולנו להתבלבל ולתהות וללמוד״, הסבירה. 

כזכור, בשנה שעברה חשפה לובאטו כי היא מגדירה עצמה א-בינארית. ״תמיד ידעתי שאני קווירית, אבל לא קיבלתי את זה באופן מלא״, אמרה בזמנו. בעברה, הייתה הזמרת מאורסת לשחקן מקס אהריך, אך נפרדה ממנו, זאת לאחר שאמרה כי היא מרגישה לסבית מדי בשביל להתחתן עם גבר.90% לא
10% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE