הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
דרושים אנשי מכירות ומנהל פרוייקטורים
לאזור וושינגטון וסן פרנסיסקו, עזרה בדיור
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
תקרית חריגה בטיסה מלונדון ללוס אנג'לס: גבר השתולל ותקף נוסעים אחרים
המטוס נאלץ לנחות ביוטה כדי שרשויות החוק המקומיות יעצרו את הנוסע, אזרח בריטי בן 39 שקילל את הנוסעים ואנשי הצוות, ירק לעברם ואף ניסה לנשוך לפחות אחד מהם. הטיסה הגיעה ליעדה באיחור של כארבע שעות

נוסע בטיסה בינלאומית מאירופה לקליפורניה התפרע מעל שמי ארצות הברית וגרם לצוות המטוס לבצע בלתי מתוכננת ביוטה, שם הנוסע נעצר ע"י רשויות החוק המקומיות.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


אילוסטרציה (צילום: Shutterstock)

 

האירוע התרחש בשבוע שעבר במהלך טיסת VS141 של חברת התעופה הבריטית וירג'ין אטלנטיק, שעשתה את דרכה מנמל התעופה הית'רו שבמערב לונדון לעבר נמה"ת LAX בעיר המלאכים.

פחות משעתיים לפני מועד הנחיתה המתוכנן, צוות הטייסים החליט שאין ברירה מלבד לנחות בעיר סולט לייק סיטי ולדרוש מרשויות החוק להוריד את הנוסע, שבהמשך זוהה כוויליאם סטיבן הייז בן ה-39 - תושב הממלכה הבריטית.

לפי מסמכים שהוגשו לבית המשפט הפדרלי ביוטה, במהלך הטיסה הייז "היה קולני והפריע לצוות הדיילים, ואף איים לפגוע פיזית הן בנוסעים אחרים והן בצוות המטוס". בשלב מסוים, הייז תקף את הנוסע שישב לפניו, אחז בחולצתו ותפס את גרונו. בהמשך, הייז אף ירק לעבר נוסע וניסה לנשוך נוסע נוסף.

אי לכך, לאחר מעצרו הייז הואשם בשורה של עבירות חמורות, לרבות תקיפה בנסיבות מחמירות, הפרעה לפעילות תקינה של טיסה ועוד.

 

הורדת הנוסע המתפרע ביוטה

 

מכתב האישום עולה שמספר נוסעים הצליחו להשתלט על הייז ולקשור את ידיו עד לנחיתה: "על אף שנאזק, הוא המשיך להיאבק בנוסעים ובעט בחלונות המטוס מספר פעמים".

במשטרת סולט לייק סיטי, הגוף שבפועל עצר את הייז (למרות שהוא יועמד לדין ברמה הפדרלית), סיפרו שהנוסעים החזיקו את המתפרע עד לרגע שבו השוטרים עלו למטוס ועצרו אותו. כאמור, חקירה נפתחה והייז יועמד לדין ע"י המערכת הפדרלית ביוטה.

בסופו של דבר, המטוס נחת בשלום בלוס אנג'לס באיחור של ארבע שעות. "בטיחות הנוסעים והצוות זה הדבר החשוב ביותר, וכחברה לא נהיה מוכנים לסבול התנהגות שסוג זה", אמרו בווירג'ין אטלנטיק.

מתחילת השנה דווח על יותר מ-1,700 תקריות אלימות במטוסים בארצות הברית, כך על פי רשות התעופה הפדרלית - ה-FAA. בכל זאת מדובר בשיפור ניכר לעומת שנת 2021, במהלכה דווח על לא פחות מ-5,981 אירועים אלימים בשחקים.

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE