הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
Law Office Of Yoni Weinberg
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
דרושים אנשי מכירות ומנהל פרוייקטורים
לאזור וושינגטון וסן פרנסיסקו, עזרה בדיור
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
בעקבות האשמות על בגידה: אדם לוין מגיב לראשונה
סולן להקת מארון 5 נמצא בימים אלה במרכזה של פרשה לא נעימה במיוחד, בה נשים רבות טוענות כי ניהל איתן רומן, ביניהן כוכבת הרשת סאמנר, שטענה כי השניים ניהלו רומן במשך שנה. כעת, לוין מגיב ואומר: ״לא ניהלתי רומן, אך ייתכן וחציתי גבולות״

זמן קצר בלבד לאחר שאדם לוין ואשתו הכריזו כי הם מצפים לבייבי שלישי, נראה כי הזמר וסולן להקת מארון 5 הולך ומסתבך. לאחר לא מעט שמועות אודות בגידה מנשים שונות, לאחרונה נוספה לרשימה גם כוכבת הרשת סאמנר סטרו, שטוענת כי השניים ניהלו רומן במשך שנה, בזמן שלווין, כידוע, נשוי ועם ילדים.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


בעמוד הטיקטוק הפרטי שלה, כתבה סטרו: ״ניהלתי רומן במשך שנה עם גבר שנשוי לדוגמנית של ויקטוריה סיקרט. הייתי צעירה ונאיבית. אני מרגישה מנוצלת״. עוד סיפרה כי לוין שלח לה הודעות פרטיות באינסטגרם, אחרי שלא דיברו כמה חודשים. לבסוף הוסיפה ואמרה כי לא תיכננה לחשוף את הרומן ביניהם, אך לאחר ששלחה צילומי מסך של ההודעות ביניהם, ואחד מחבריה ניסה למכור אותם לאתר רכילות, החליטה לחשוף את האמת בעצמה.

״המוסר שלי נפגע, אני נבוכה שהייתי מעורבת בקשר עם אדם ללא כבוד וללא חרטה״. כמובן שדבריה של הכוכבת זכו תוך זמן קצר ליותר מ-16 מיליון צפיות. כעת, אדם לוין בוחר להגיב אף הוא לפרשה הלא נעימה ואומר: ״אומרים עליי הרבה דברים וחשוב לי להבהיר - הפעלתי שיקול דעת גרוע בכך שפלירטטתי עם בנות אחרות שהן לא אשתי״.

״אבל חשוב לי להסביר שמעולם לא ניהלתי רומן. כן חציתי גבולות. אשתי והמשפחה שלי הם כל מה שאכפת לי ממנו בעולם הזה. לסכן את זה הייתה הטעות הכי גדולה בחיי. לעולם לא אעשה זאת שוב. אני לוקח אחריות מלאה, ונעבור הכל יחד״, סיכם.

30% לא
70% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE