הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
רועי אבירם - עו"ד לתאונות דרכים
אנחנו נלחם עבורך!
נפצעת בתאונת דרכים? נפלת או נפצעת בחנות? ננכת ע"י כלב? אנחנו כאן לתת לך את הליווי והיצוג המשפטי הטוב ביותר
כוכבת הסרט החדש על מרילין מונרו חושפת: ״זה לקח אותי למקומות אפלים״
השחקנית אנה דה ארמס מדברת לראשונה על הצילומים לסרט החדש בכיכובה, בו היא מגלמת את הדמות האייקונית מרילין מונרו. ״למדתי מהעבודה על הסרט שאם לא אשים לעצמי גבולות, אז לא ישאר לי שום דבר״, סיפרה

מרילין מונרו הייתה אחת הדמויות המסקרנות והמתוקשרות של שנות החמישים, אשר הלכה לעולמה בגיל 36 בלבד. כעת, בסרט החדש אודות חייה, מככבת השחקנית הצעירה והמתחילה אנה דה ארמס, והיא זוכה ללא מעט ביקורות על תפקידה. ״הפעם הראשונה שנפגשתי עם הבמאי, אנדרו, ידעתי שזה זה״, סיפרה.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


עוד חשפה לראשונה אנה כי הרבה מהסצנות שצילמה היו מאתגרות עבורה. ״למרות הקושי היה גם כיף גדול. האתגר הגדול ביותר הייתה כמובן הדמות עצמה, של מרילין. ידעתי מהרגע הראשון שיש לי המון עבודה, ושאני צריכה לחבר את הנקודות לבד, להגיע לסט מוכנה, לכן לפני הצילומים עברתי תהליך ארוך, למדתי את הדמות. גיליתי אותה״, אמרה.

״ידעתי שעבור הפרויקט הזה אצטרך ללכת למקומות פגיעים, בהם לא ארגיש בנוח. זה בהחלט לקח אותי למקומות אפלים. אבל דווקא שם מצאתי את החיבור איתה. ככל שלמדתי להכיר אותה יותר, כך הרגשתי שאני יותר מגוננת עליה״, סיכמה. 

כזכור, לפני שנתיים כיכבה דה ארמס בכותרות בעיקר הודות לרומן שניהלה עם השחקן בן אפלק, בו התאהבה במהלך הצילומים לסרט ״מים עמוקים״. לבסוף, אמרה כי הפרסום לא קל עבורה, אך היא לומדת להתמודד איתו. ״תמיד יהיה את האני הפרטי והאני הציבורי, חשוב לי להגן על חיי האישיים. זה משהו שלמדתי גם מהסרט ומדמותה של מרילין״.

100% לא
0% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE