הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Law Office Of Yoni
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Small Biz Web Design Studio
שיווק דיגיטלי מבוסס תוצאות
הופכים אותך מעוד עסק למותג מנצח! עם 20 שנות ניסיון
Lalezary Law Firm
עו"ד לתאונות דרכים ותאונות אישיות
המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
Hebrew News
מתרחב ומזמין מועמדים מוכשרים להצטרף לכוחותיו
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
הולך הביתה: המנכ"ל האולטרה-פרוגרסיבי של דיסני פוטר לאחר הפסדים של מיליארדים והשתעבדות לאג'נדת השמאל הקיצוני
בוב צ'אפק החליט לשעבד את האינטרסים הכלכליים של החברה לטרנד הפרוגרסיבי בהוליווד- הבעיה היחידה - זה הוביל לכמה שנים קשות מאוד עבור החברה, עתה הוא הולך הביתה

מנכ"ל דיסני, בוב צ'אפק, הפך את החברה למוקד פרוגרסיבי. עתה הוא מחוסר עבודה - וזאת לאחד שהחברה הפסידה מיליארדים תחת הובלתו.

בהצהרה שמסרה ביום ראשון, סוזן ארנולד, יו"ר מועצת המנהלים של דיסני, נודע כי צ'אפק 'פרש מתפקידו' כראש החברה והמנכ"ל לשעבר בוב איגר יחזור מפרישה כדי ליטול בחזרה את המושכות.

 

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


"אנו מודים לבוב צ'אפק על שירותו לדיסני לאורך הקריירה הארוכה שלו, כולל ניווט החברה דרך האתגרים חסרי התקדים של המגפה", נכתב בהצהרה.

"הדירקטוריון הגיע למסקנה שככל שדיסני יוצאת לתקופה מורכבת יותר ויותר של טרנספורמציה בתעשייה, בוב איגר נמצא במיקום ייחודי להוביל את החברה במהלך תקופה מרכזית זו".

כפי שצוין על ידי The Hollywood Reporter (THR), צ'אפק עוזב לאחר שחתם על חוזה רב שנתי ביוני וזאת למרות שנה סוערת, שבמהלכה זרק את החברה עמוק לתוך הפוליטיקה המתעוררת על ידי התנגדות לחוק החינוך למיניות של פלורידה שאסר על מורים לדון בנושאי מיניות עם תלמידי כיתה ג'.

המהלך הוכיח את עצמו כאסון כלכלי עבור החברה ועבור צ'אפק כאשר מדינת פלורידה שללה מדיסני את הקלות המס המיוחדות שלה שאפשרו לה למעשה לתפקד כעיר לכל דבר ועניין.

בחזית התוכן, דיסני תחת צ'אפק לקחה את העמדה הפוליטית עוד יותר רחוק, בין אם זה היה ליהוק שחקנית טרנסית "לא בינארית" ל-Ironheart של מארוול או נשיקה חד מינית בסרט ילדים כמו Lightyear, שנכשל כישלון חרוץ בקופות.

המותג דיסני הפך להיות כה שמאלי בחודשים האחרונים, עד שהפך למזוהה עם ירידות במחירי המניות ומורל שלילי אצל עובדים.

"הרווחים הארגוניים של דיסני איכזבו את וול סטריט, וגרמו למניה להתרסק לשפל חדש. כעת, לפי הדיווחים, ענקית הבידור מתכננת פיטורים, הקפאת עובדים ממוקדת ואת הגבלת הנסיעות של עובדיה", דיווח כתב הבידור של ברייטברט ניוז דיוויד נג מוקדם יותר החודש.

במכתב לעובדים, המנכ"ל דאז, צ'אפק, כבר הודיע כי החברה תקבל "החלטות קשות ולא נוחות" - עתה מתברר שההחלטה עלתה לו במשרתו.

"אני מודע לחלוטין שזה יהיה תהליך קשה עבור רבים מכם ועבור הצוותים שלכם. נצטרך לקבל החלטות קשות ולא נוחות. אבל זה בדיוק מה שמנהיגות דורשת, ואני מודה לכם מראש על יכולת ההתגברות בתקופה חשובה זו", כתב.

על פי הדיווחים, איגר ישמש כמנכ"ל דיסני למשך כשנתיים נוספות "כדי לקבוע את הכיוון האסטרטגי לצמיחה מחודשת", על פי הודעת הדירקטוריון.

"אני מאוד אופטימי לגבי עתידה של החברה הגדולה הזו ונרגש להתבקש מהדירקטוריון לחזור כמנכ"ל", אמר איגר בהצהרה.

"דיסני תופסת מקום מיוחד בלבם של כל כך הרבה אנשים ברחבי הגלובוס - בעיקר בלבם של העובדים שלנו, שהמסירות שלהם לחברה הזו ולמשימתה מהווה השראה".

"אני מתכבד להתבקש לשוב ולהוביל את הצוות המדהים הזה, עם משימה ברורה המתמקדת במצוינות יצירתית כדי לעורר השראה למשך דורות באמצעות סיפור סיפורים חסרי תחרות, ונועזים", הוסיף.

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE