הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
Mia Tessa
חדרי ארונות ומטבחים מודרנים
חדרי ארונות מעוצבים ומטבחים מודרנים במחירים מיוחדים. רמת אבזור גבוהה, דלתות אוטומטיות ועוד
Small Biz Web Design Studio
שיווק דיגיטלי מבוסס תוצאות
הופכים אותך מעוד עסק למותג מנצח! עם 20 שנות ניסיון
Hebrew News
דרושים
צוות תכני - אנשי תוכן - אנשי מכירות - גרפיקאים
Lalezary Law Firm
נפצעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלווה ונדאג לך לאורך כל הדרך עד לקבלת הפיצוי המקסימלי המוניטין החזק שלנו בשילוב טקטיקת המו"מ, מעניקה לנו יתרון על פני המתחרים
קים קרדשיאן מגיבה לסערת הקמפיין של בלנסיאגה: ״אני מזועזעת״
כוכבת הריאלטי והפרזנטורית של המותג חטפה ביקורת קשה על כך שלא התייחסה על סערת הקמפיין שכלל רמיזות על פורנוגרפיית ילדים. כעת, היא שוברת שתיקה לראשונה ומחליטה להגיב

ים קרדשיאן היא אחת הכוכבות המוכרות בביצה ההוליוודית, ובשנים האחרונות היא מזוהה בתור הפרזנטורית של מותג האופנה בלנסיאגה. לאחרונה, יצאה החברה בקמפיין חגים פרובוקטיבי במיוחד שהצליח לעורר סערה גדולה ברחבי הרשת, זאת בעקבות רמיזות אודות פרונוגרפיית ילדים. מאז, כוכבת הריאלטי חוטפת לא מעט ביקורת מצד הגולשים, על כך שטרם התייחסה לדבר.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


כעת, החליטה קימי לשבור שתיקה והיא הגיבה לראשונה לנושא. ״שתקתי בימים האחרונים, לא בגלל שלא הזדעזעתי מהקמפיין של בלנסיאגה, אלא בגלל שרציתי הזדמנות לדבר עם הצוות בשביל להבין מה בדיוק קרה ואיך זה קרה״, כתבה קים בעמוד האינסטגרם הרשמי שלה.

עוד הוסיפה ואמרה כי בתור אמא לארבעה ילדים, הזדעזעה עמוקות מהתמונות המטרידות. ״יש להתייחס לביטחונם של ילדים בעדיפות הגבוהה ביותר, ולבטל כל ניסיון לנרמל התעללות בילדים מכל סוג. אין מקום לכך בחברה שלנו, נקודה״, אמרה.

במהלך השנים האחרונות כידוע קים טיפחה מערכת יחסים קרובה במיוחד עם המותג, כאשר הפכה לפרזנטורית המובילה שלהם, לקחה חלק בתצוגות אופנה של המותג, וגם בשבוע האופנה האחרון שהתרחש בפריז. ״אני מעריכה את החברה ואת ההתנצלות, שוחחתי איתם ואני מאמינה שהם מבינים את חומרת הנושא״, סיכמה.  

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE