הלוח הגדול
דרושים, דירות להשכרה, למכירה, רכב, יד שנייה
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
HML Investments
הלוואות פרטיות לנדל"ן
שלושה ימים והכסף אצלך! דרושים משקיעים פרטיים, אחוזים גבוהים מובטחים
Law Office Of Yoni
נפגעת בתאונת דרכים?
אנחנו נלחם למענך מול חברות הביטוח! תשלום רק לאחר ניצחון בתיק
ג׳ניפר לופז חושפת מה התרחש מאחורי הקלעים בחתונה עם בן אפלק: ״הכל הלחיץ אותי״
הכוכבת והזמרת נשואה לבחיר ליבה כבר חמישה חודשים, כעת היא מדברת לראשונה על החתונה הגדולה עם בן אפלק, על מה הוביל את השניים להתחתן בכל זאת, עשרים שנה מאז היו מאורסים לראשונה. ״אני בעצם די בפוסט טראומה״, הסבירה לופז

בחודש יולי האחרון צמד הכוכבים ההוליוודים האהובים והלוהטים ג׳ניפר לופז ובן אפלק התחתנו באופן רשמי לצד חברים ומשפחה, זאת כידוע לאחר שהשניים היו מאורסים כבר בשנת 2004 ואף עמדו להתחתן. כעת, לופז מסבירה מה באמת קרה ביום הגדול, חמישה חודשים מאוחר יותר.

הרשמה לקבלת הניוזלטר היומי ועדכונים חשובים


למעשה, תכננו להתחתן בחודש אוגוסט בחתונה גדולה, אבל הכל נהיה ממש מלחיץ. זה היה לפני יותר מעשרים שנה. אבל אז, כידוע, הכל התפרק. אז אני יכולה לומר שאני די בפוסט טראומה מכל הדבר הזה. שאלתי את עצמי מה יקרה הפעם. כל זה גרם לי להיות מאוד לחוצה״, שיתפה לופז. 

אז הוסיפה ואמרה, כי הלחצים שהרגישה הובילו בסופו של דבר את אפלק להציע לה לנסוע באותו הלילה להתחתן בווגאס. ״אמרתי לעצמי שזה משוגע לגמרי. הייתה לי חזרה באותו יום להופעה שלי. אז הוא אמר לי ללכת, והוא כבר ידאג להכל. שניים מהילדים שלנו באו איתנו והיו עדים. זה היה הלילה הכי טוב בחיים שלי״, סיכמה. 

כידוע, רק חודש מאוחר יותר השניים התחתנו באופן רשמי לצד משפחה וחברים בטקס אינטימי ונוצץ, כיאה לזוג הוליוודי מבוקש. מספר ימים לאחר היום הגדול, תמונות של לופז בשמלת הכלה ושל בן אפלק, בעלה הטרי, בטוקסידו חתן, התפרסמו ברחבי הרשת, מה שגרם גם לכוכבת לפרגן למליוני המעריצים שלה תמונות חתונה בעמוד האינסטגרם.

0% לא
100% כן
?האם הכתבה עניינה אותך
YOU MIGHT ALSO LIKE